Pirmadienio vakarą ant keturių automobilių Kauno miesto centre nuvirtęs medis galėjo būti nupjautas dar 2004 metais. Tačiau tuo nepasirūpino kaimynystėje įsikūrusi valstybės įmonė - Registrų centro Kauno filialas.

Valstybės įmonei Registrų centras jos pačios prašymu 2004 m. rugsėjo 29 d. buvo išduotas leidimas šiam medžiui nupjauti, teigia Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus atstovai.

"Mums nežinoma, kodėl ta stora liepa tuomet nebuvo nupjauta", - sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento Aplinkos apsaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Ovidijus Petrulis.

Pabrėžtina, jog senas medis ne šiaip sau liko vegetuoti, bet ir kelerius pastaruosius metus toliau kėlė vis didesnį pavojų greta jo statomiems automobiliams ir kiemais iš K. Donelaičio gatvės į Laisvės alėją ar Gedimino gatvę bei atvirkščiai einantiems kauniečiams.

Žemė, kurioje augo daug nuostolių automobilių savininkams pridariusi liepa, Registrų centrui nepriklauso. Kauno miesto savivaldybė, disponuojanti miesto teritorijoje esančia valstybine žeme, pavojingo medžio likimu iki pat nelaimės nesidomėjo. Kas padengs automobilių savininkų patirtą žalą, dar nėra žinoma.


Rašyti komentarą...
R
Regis
2010-02-23 16:45:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tik reikia tą šaraškino kontorą paduot į teismą dėl nuostolio atlyginimo. Aplamai ji visai nereikalinga.
Atsakyti
0

r
rima
2010-02-23 17:10:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar jums zinoma, kad savivaldybe sudariusi sutartis su viena firma del medziu genejimo ar nupjovimo. Ir kad nupjautu, tai jai reikia simtus litu moketi. Jei rasi, kas padarys pigiau, negalima tos paslaugos pirkti. Nors uz ja moki savais, bet ne savivaldybes pinigais. Va cia tai absurdas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų