Kauno Laisvės alėjoje – ugniagesių sujudimas

Penktadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuotos nuotraukos, kuriose matyti prie Kauno miesto savivaldybės išsirikiavę ugniagesių automobiliai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, šiuo metu Vasario 16-osios gatvėje vyksta žvalgyba iš ugniagesių keltuvo.

Dž. Vaitkevičienė nurodė, kad pranešimas buvo gautas prieš 10 valandą ryto iš Laisvės al. 96-uoju numeriu pažymėto namo, pranešime buvo teigiama, kad jaučiamas aitrus dūmų kvapas.

Įvykio vietoje dirba dvi ugniagesių autocisternos ir automobilis keltuvas, šiuo metu įvykio vieta yra žvalgoma, todėl detalesnės informacijos ugniagesių atstovė nepateikė.

Papildyta 10.32 val.

Ugniagesių budintysis „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešime buvo teigiama, jog iš Vasario 16-osios gatvėje stovinčio pastato pastogės veržiasi dūmai. Atvykus į įvykio vietą, buvo uždūmintas pastato antras aukštas.

Pasak ugniagesių, rekonstruojamame antrame pastato aukšte kilo vidinių konstrukcijų gaisras. Įvykio metu niekas nenukentėjo.

Ugniagesiai tikslaus pastato adreso nenurodė, tik įvardijo, kad pirmame pastato aukšte yra restoranas. Iš skaitytojų atsiųstų nuotraukų matyti, jog gaisras kilo Vasario 16-osios gatvėje, ties 3-uoju numeriu pažymėtu pastatu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų