Kauno kriminalistų rankose – neįtikėtinas radinys

Po kelis mėnesius trukusio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuotų nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų ir Kauno apygardos prokuratūros prokurorų tyrimo, nustatyta, kad grupė asmenų užsiima narkotinių medžiagų kontrabanda iš Europos Sąjungos į Rusiją.

2016 m. rugpjūčio 11 d. ryte Lavoriškių pasienio kontrolės punkte buvo sustabdytas lengvasis automobilis, kurio apžiūros metu slėptuvėje rasta ir paimta apie 94 kg galimai narkotinių medžiagų – hašišo. Radinio realizavimo vertė apie 188 000 Eur.

Ikiteisminio tyrimo metu įvairiuose Lietuvos miestuose buvo sulaikyti nusikaltimu įtariami 5 asmenys – vyrai (gimę 1991 m., 1976 m., 1960 m. (anksčiau teistas), 1977 m. (anksčiau teistas) ir 1976 m. (anksčiau teistas)). Rugpjūčio 12 d. buvo kreiptasi į Kauno apylinkės teismą dėl kardomųjų priemonių skyrimo šiems asmenims. Trims įtariamiesiems buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas vienam mėnesiui.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu) ir 199 str. (kontrobanda). Pagal LR BK 260 str. 3 d. asmenims gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų