Kauno keliuose susidarė kilometrinės spūstys: maršrutas nepravažiuojamas

Kaune dėl įvykusių avarijų susidarė kelių spūstys. Internete žmonės dalijasi nuotraukomis ir komentarais, kad kamštis tęsiasi apie 10 km. Taip pat ragina rinktis kelią ne autostrada.

9

policija praneša, kad apie 9.43 val. gautas pranešimas, jog Kaune, kelyje A1 kryptimi Kaunas - Klaipėda, susidūrė dvi transporto priemonės: vyro (gim. 1990 m.) vairuojamas automobilis "VW Transporter" ir vyro (gim. 1971 m.) vairuojamas vilkikas „Daf“.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kelyje Kaunas - Klaipėda susidūrė dvi transporto priemonės

Pirminiais duomenis vairuotojai blaivūs, dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „VW Transporter“ automobilio vairuotojas.

Šioje kelio atkarpoje darosi spūstis. Pareigūnai dirba įvykio vietoje, padeda reguliuoti eismą ir rekomenduoja vairuotojams esant galimybei pasirinkti kitą maršrutą.

Tačiau negandos Kauno keliuose tęsiasi. Štai apie 10.44 val. važiuojant nuo Jonavos g. link A1 kelio, ant viaduko susidūrė keturi vilkikai.

Vyro (gim. 1995 m.) vairuojamas vilkikas „Volvo“, vyro (gim. 1988 m.) vairuojamas vilkikas „Volvo“, vyro (gim. 1958 m.) vairuojamas vilkikas „MAN“ ir vyro (gim. 1961 m.) vairuojamas vilkikas „Iveco“. Pirminiais duomenis vairuotojai blaivūs. Dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „Volvo“ vairuotojas (gim. 1995 m.).

Pareigūnai rekomenduoja vairuotojams esant galimybei pasirinkti kitą maršrutą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų