Kauniečiai per Laisvės alėją ridens margutį-milžiną

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, Kauno studentai planuoja per Laisvės alėją ridenti savo suręstą milžinišką margutį.

„Pernai jis buvo labai didelis, o šiemet norime, kad būtų ir gražus“, – sakė margutį puošęs Kauno technologijos universiteto (KTU) studentas Marius Jesiškis.

Anot Kauno savivaldybės, akademinis jaunimas margutį apvilko nauju „lukštu“, mat po pernykščio ridenimo jis kai kur buvo nesmarkiai apgadintas.

Daugiau kaip penkių su puse metrų aukščio ir maždaug trijų metrų pločio kiaušinį studentai sukūrė iš medinių konstrukcijų ir putplasčio atraižų. Jo autoriai spėja, kad margutis gali sverti daugiau kaip 300 kilogramų, mat tokio velykinio simbolio transportavimas pareikalavo daug pastangų pakraunant jį ant vilkiko ir vežant iki miesto centro.

Pernai antrąją Velykų dieną nuo Studentų skvero per Laisvės alėją iki Miesto sodo ridentas margutis sudomino daugybę žmonių. Tikimasi, kad šiemet šventiškai nusiteikusių kauniečių gretos susiburs dar didesnės. Šventiškos eitynės, lydimos perkusininkų ritmų, trauks tuo pačiu maršrutu. Miesto sodo prieigose visus susirinkusiuosius savo koncertu pasveikins režisierius ir atlikėjas Vidas Bareikis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų