Kaune sulaikyti 6 kg narkotikų turėję vaikinai

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnai Kaune sulaikė šešis kilogramus narkotinių medžiagų turėjusius ir, įtariama, laisvės atėmimo vietose juos platinusius vaikinus. 

Kaip pranešė departamentas, 1996 ir 2001 metais gimę kauniečiai buvo sulaikyti praėjusį šeštadienį surengtos pasalos metu. 

Atlikus kratas vieno iš sulaikytųjų bute buvo rasta, kaip įtariama, apie penki kilogramai amfetamino, apie pusę kilogramo kanapių, taip pat įvairių tablečių, narkotinių ir psichotropinių medžiagų pakavimo priemonių, grynųjų pinigų.

Pareigūnų manymu, sulaikytieji narkotines medžiagas galėjo tiekti į laisvės atėmimo vietų įstaigas ir platinti tarp bausmę atliekančių nuteistųjų. Taip pat narkotikai galėjo būti platinami laisvėje esantiems žmonėms. 

Preliminariais skaičiavimais, rastų narkotikų kainą laisvės atėmimo vietose gali siekti ne mažiau 250 tūkst. eurų.

Kalėjimų departamento teigimu, nuo tada, kai departamentui buvo atkurtas kriminalinės žvalgybos subjekto statusas, tai yra didžiausias sulaikytų ir į įkalinimo įstaigas nepatekusių narkotikų kiekis. 

Operacijos metu pareigūnai taip pat sulaikė ir 1984 metais gimusį vyrą, kuris galėjo iš pardavėjų įsigyti narkotinių medžiagų. 

Vieną iš sulaikytųjų teismas leido suimti, kitiems dviem skirtos švelnesnės kardomosios priemonės. 

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.


Rašyti komentarą...
P
Po zizni duot
2021-01-19 09:57:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalejiman brudus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų