Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Veterinarijos gydytojo operuoto šuns būklė antradienį buvo stebima, jis laikėsi gerai, portalui Balsas.lt telefonu sakė Gyvūnų globėjų asociacijos administratorė Renata. Specialistai gyvūną stebės mažiausiai dar kelias dienas.

REKLAMA

Į Gyvūnų globėjų asociaciją kreipėsi žmonės, manę, kad galbūt – jų prieš kurį laiką dingęs augintinis. Visgi jie neatpažino jo kaip savo šuns.

Kol kas norinčių priglausti šunelį dar neatsirado, tačiau jei viskas klostysis sėkmingai, pasveikusiam gyvūnui bus ieškoma naujų šeimininkų.

Balsas.lt primena, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais gali būti skiriama bauda nuo šimto iki trijų šimtų litų, viešieji darbai, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Šiuo metu svarstomi pasiūlymai dėl sankcijų už žiaurų elgesį su gyvūnais didinimo.

-------

Kaune gyvūnų globėjus sukrėtė ypač žiaurus gyvūno kankinimo atvejis. Įtariama, kad sadistai gyvam šuneliui lupo odą. Už taksą kiek didesnis mišrūnas liko gyvas, tačiau veterinarijos gydytojas nesiryžo prognozuoti, ar jis išgyvens.

REKLAMA
REKLAMA

Pranešimą apie Kleboniškio miško parke, netoli šaltinio besikankinantį kruviną šunį, Gyvūnų globėjų asociacija gavo pirmadienį apie pietus, rašo Lrytas.lt.

Gyvūnų globėjų asociacijos vyriausiąją specialistę Lolitą Grėblikienę stebino žmonių abejingumas – vietoje, kur gulėjo šuo, lankosi būriai kauniečių, tačiau šuneliui abejingas neliko ir apie jį pranešė tik vienas vyriškis.

Iš pradžių manyta, kad gyvūnas galbūt susižalojo pakliuvęs į brakonierių kilpą, tačiau žaizdas apžiūrėjęs veterinarijos gydytojas teigė, jog pats gyvūnas vargu ar būtų taip susižeidęs. Jo šone žiojėjo plati plėštinė žaizda, šuo greičiausiai buvo kankintas – pakabinus ant kablio lupamas jo kailis. Šuns pažastyje taip pat aptikta gili, turbūt kablio palikta, žaizda.

Gyvūnų globėjų asociacijos atstovai apie šį sadistišką gyvūno kankinimo atvejį žadėjo pranešti policijai ir vylėsi, kad bus rasti tie, kurie taip pasielgė su gyvūnu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų