Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
čia mūsų kariuomenės vado fantazija, ar gal jis pats to pasiteiravo pas Rusijos generolus?
i ka tos haubicos saudys uz 9 kilometru kai himarsai visus uzmus uz 300? i klaipedos senamiesti? klounai
dronų kare? Gal praloštų, gal ir ne... Kareivių mėsos ir šaudmenų gamybos kare Azija(didžioji dauguma planetos) prieš Vakarus nepanašu, kad praloštų. O jei karas atominis turimas galvoje, tai ar iš vis laimėtojų būtų?
Karo nemate žmonės perka dydelius karinius žaislus už dydelius pinigus, kurie kare naudojami retai ir padaro ne itin daug ką.. ir svajoja apie pergales.. dar visiems kitiems giriasi kaip visus nugalės.. Taigi su šitais himarsais neapsiginsi, jie naudojami daugiau puolimui ir strateginiams smūgiams kažkur į svarbius objektus.. Su jais anei tanku, nei šarvuotos technikos nepašaudysi..
@Egzpertas Niekas nepirktų labai brangių karo įrankių, jei šalimais, Moskovijoj, diena iš dienos neskambėtų raginimai sunaikinti, užgrobti, o "su pribaltais žinote, kaip ten elgtis". Bus ginklų tiek, kad pataikius progą, su rusiškuoju fašizmu pasilelgti taip, kaip su vokiškuoju. Tik karo nusikaltėloių skaičius Rusijoj didesnis ir prireiks daug daugiau kartuvių.
@AA Tai galima ir daug gražesnių žaislų sugalvot nusipirkt.. Va, kalba ir apie paauksuotus tankus už 2 milijardus nori pirkt.. Tik klausimas už kokius pinigus ir kam?! tankas tai puolamuoji technika, kuri efektyvi labai buvo prieš šimtą metų.. Dabar tai kaip matome ukrainoje jis geriau tinkamas kaip krosnis pasišildyti šaltomis žiemos dienomis.. Matai, vien dydelių ir brangių žaislų turėti neužtenka, kartais reikia turėti ir galvą ant pečių..
@Marsietis Dabar perkami tokie "žaisliukai", kurie garantuotai nuneštų gavą rusų fašistui. Ir kuo daugiau fašistų galvų vienu kartu gali nunešti daugiau, ką dąrysi, kainuos brangiau. Tik ko nepadarysi vardan savo vaikų ir anūkų ateities.
@AA Problema tame, kad apart miegančiu savo lovose kareiviu tokios sistemos nelabai kažka gali ir išgazdinti.. Nes raketos gal ir dydelės, bet brangios ilgai skrendančios ir mažai ką padarannčios.. Nu neprišaudysi iš tokių sistemų nei tankų, nei šarvuotų mašinų.. ka jau kalbėti apie paprastus kareivėlius.. Nebent kaip minėjau pasiseks užklupsi kažkur miegančius.. Pasiskaitykit pirma kam tokios sistemos reikalingos, ką jos realiai ukrainos kare padaro.. o poto svajokit apie kažkokius nerealius dalykus..
@Marsietis Tavojoj rašoj daug begalvų-tik čia jų pranašumas,faršinių juos pilna...
@ką reiks,tą pirksim Kuo daugiau bus galingų, rusiškuosius fašistus sunaikinančių ginklų , tuo mažesnis bus fašistų noras padvėsti pirmąsias puolimo minutes. Ne visus kacapus gali varyti į skerdyklą savo "zagadod otriad". Negi visi ruskeliai pasiruošę padvėsti už Putino milijardus, jo mergšių ir Kremliaus mafijos dvarus.
@ką reiks,tą pirksim Kaip spėju čia komentaruose rašinėja užketėje konservų fanatikai, teisingai?.. Bet žinot kas juokingiausia.. juokingiausia yra tai, kad jūsų ginamas popierinis kariuomenės vadas yra socbebrų statytinis kurį pastatę dabartinis prezidentas su tokiais valstiečiais žaliaisiais kurie taipogi ten su tapačia socbebrų šaiką gerai sutaria..Ir jie perka auksinius tankus už dydelius pinigus ne tam, kad kažką laimėti, ar okupanta išgazdinti.. Bet tam, kad tokie kaip jūs konservuoti fanatikai karo atveju taptumet "faršu", kaip ten vadina "patrankų mėsa".. Kuria taip mėgsta naudoti dabar ukrainoje.. Nes realiai, apie kareiviams perkamus ginklus pastaruoju metu neteko nieko girdėti.. tai kaip suprantu teks kariauti su šakėmis..
@Egzpertas Na aš tai matau daug begalvių komentatorių kurie paveikti propogandos nesugeba realiai mastyti..Todėl nematau prasmės kažką daugiau ir rašyti..
Skaitai komentarus ir stebiesi, ar jie visi dur niai, ar tik jais apsimeta. Jūs kada nors girdėjote apie Rusijos bombas FAB 500, FAB 1500, FAB 3000, FAB 9000, kurias ant Vilniaus rusai gali numesti net neįskridę į Lietuvos teritoriją? Pasakysiu tik tiek, kad FAB 1500 sprogusi bomba 5 kilometrų spinduliu sukelia pakliuvusiems sunkią kontūziją. O ką bekalbėti apie esančius sprogimo epicentre.
@z vatine nuopisa, pamiršai pasakyti, kad tie 5 km yra atvirame lauke. Beje, jei jau toks reikalas nato teritorijoje atsitiktų, tada greit joks rašistų analogovnietu lėktuvėlis net napakiltų.
@Alio pridurkas neismanantis, kas nepatinka, tuoj vata
Jau pasimetėte propagandoje? Vieną dieną teigiate, jog Rusija ruošiasi pulti Lietuvą/ ES, kitą teigiate, kad Rusiją žino, jog praloš. Apsispręskit, dundukai
Vienintelis atgrasymo ginklas Taktinis branduolinis ,nei himarsai nei snikersai nieko nepadės
@Isikalti į galvą Tai sakai rusiskas taktinis gynklasasas tokiem kaip tu pades?Na duok dieveve kad uztektu,nereiks naudot strateginiu vatiniu raketukiu.Tu apskritai kazkuom gyvenyme domes,apart CI CI NE NU GIPNOZE,ar teip ir ruosies nudust?
Sitos kakariomenes vavavadui?Sitas VAVADAS musiau irgi ASTRA-ZENIKAVOS IR PFIFAIREZAVOS,ALE KAS GALEJO PAGALVOT KAD TEIP GALI PAVEIKT NET VAVADODO KAUKOLIKES VAAKUMA?
Pirkit kuo daugiau,tuo daugiau bus metalo supirktuvem pingenu.A jus debiloidai nesekat HIHIMARSU DEBJUTO USRAYNOJ?A le tikrai kad protiskai atsilikusi tautiiikisasa.
Zemaitaitis sako kad Ukrainoje yra razinkos palyginus su Palestina . As tai galvoju kad gal ten jie is viso ne zmones. Milijonai nuzudytu rusu ir ukrainieciu , milijonai invalidu Zemaitaiciui yra razinkos !
Izraelis vykdo palestinieciu genocida lygiai taip pat kaip zydai uzgrobe Rusija ir Ukraina vykdo slavu genocida . Kurioje vietoje tu cia matai skirtuma Zemaitati ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų