Karbauskis nuoskaudas lieja socialiniuose tinkluose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis išsiliejo asmeninėje „Facebook“ paskyroje. Dėl neįvykusio referendumo, kuriuo siekta sumažinti Seimo narių skaičių, apkaltino prezidentę Dalią Grybauskaitę ir prof. Vytautą Landsbergį.

„Beveik 74 proc. balsavusiųjų referendume pasisakė, kad Seimo narių skaičius turi mažėti, tačiau šių žmonių valia nebus išgirsta, nes konservatoriai kartu su prezidente Dalia Grybauskaite ir prof. V. Landsbergiu nusprendė šį referendumą sužlugdyti ragindami neimti biuletenių ir tokiu būdu užkirsti kelią Lietuvos žmonėms išsakyti savo nuomonę“, – asmeninėje „Facebook“ paskyroje rašo R. Karbauskis.

Prezidentė D. Grybauskaitė išankstinio balsavimo metu ignoravo referendumą dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo, pavadinusi jį beprasmiu. Tokios pat nuomonės laikėsi ir Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partija, Liberalų sąjūdžio partija, daug kitų politikų, žurnalistų, akademikų.

Nepaisydamas to, kad raginusių boikotuoti referendumą buvo ir daugiau, projekto iniciatorius R. Karbauskis kryptingai pyktį lieja ant konservatorių.

„Raginę boikotuoti referendumą, kuris yra reali, apčiuopiama demokratijos išraiška, kada Tauta pati tiesiogiai, o ne per savo atstovus, sprendžia jai svarbius klausimus, ši partija, pasirodo meluoja, kad ji yra „žmonių partija“ – ji nenori leisti žmonėms pasijusti tikraisiais savo Tėvynės šeimininkais, nors mes stengėmės, kad Tautos valia būtų išgirsta. Tie, kurie nenori, nesugeba kurti, o gyvena tik valstybės sąskaita, matyt, niekada nesutiks „susimažinti“, – pyktį liejo valstiečių lyderis.

Tokie „valstiečių" pirmininko pykčio protrūkiai socialinėje erdvėje pastaruoju metu yra gana dažni. Artėjant prezidento rinkimams R. Karbauskis plūdosi dėl konservatorių ir prezidentės „praskolintos" Lietuvos, prieš rinkimus skubėdamas pridurti, kad S. Skvernelis yra „gurkšnelis laisvės žinoti, laisvės šnekėti ir kurti Lietuvoje".

REKLAMA

Portalas primena, kad sekmadienį surengtame referendume dalyvavo apie 47 proc. rinkėjų, o referendumui įvykti reikėjo ne mažiau kaip 50 proc. aktyvumo. Tiesa, siūlomą nuostatą dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo palaikė dauguma – per 75 proc. – balsavusiųjų referendume.

Po nepavykusių referendumų ir skaudaus „valstiečių“ remiamo kandidato Sauliaus Skvernelio pralaimėjimo prezidento rinkimuose abu šie politikai partijos turimą pasitikėjimą ketina tikrintis LVŽS taryboje. Tiesa, kada bus rengiamas šiuo klausimu tarybos posėdis – dar nežinia.

 


Rašyti komentarą...
D
DINA
2019-05-14 16:21:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik ne jam apie demokratija kalbeti prisizaide diktatorius pagaliau su savo veryga sirinskiene jakeliunu ir kitais globotiniais su jo palaiminimu puldinejantiems visus kitaip galvojancius ir tegu nevaidina kad seimo nariu skaiciu norejo sumazinti gero valstybei noredamas norejo galutinai vienvaldis tapti
Atsakyti
-3

A
As
2019-05-14 16:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū dievui ,kad neyvyko ! Nori pilietybės ,tegul gyvena Lietuvoje ,prisideda prie jos kūrimo ,padeda išlaikyti pensininkas . Nori tik kelti savo gerove ,tai tegul ir kelią . Man visai jų negaila ! Semo narių skaičius normalus , čia tik karbauskiui atrodė ,kad žmonės suvilios balsuoti už švarkelį ! Neisdege ! Ačiū ,kad žmonės suprato kas yra kas !
Atsakyti
-1

K
KAS
2019-05-14 18:20:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne su naisiu ponu-tas priesas,ko norejot ta gavot,jusu demokratija baigiasi draudimais,burnu uzklijavimais,kaip pasielget su jekelaiciu....Viska nusprende TAUTA ir viskas TEISINGAI--uztenka bliaut,kaip vaikui
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų