tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visagino savivaldybės politikas Aleksandras Kločianas nusprendė pasveikinti visus su sovietine vyrų diena ir pasiūlė ta progą išgerti.

Visagino savivaldybės politikas Aleksandras Kločianas nusprendė pasveikinti visus su sovietine vyrų diena ir pasiūlė ta progą išgerti.

REKLAMA

Trečiadienį keliose visaginiečius vienijančiose feisbuko grupėse Visagino savivaldybės tarybos narys A. Kločianas išplatino sveikinimą rusų kalba su vyrų diena.

„Rytoj vyrų diena, su kuo aš jus ir sveikinu! Ir pagerti tokia nebloga proga. Išgerkime drąsiai už mus, už vyrukus, kurie jaunystėje praėjo armijos grūdinimą. Kad jūs visi sveiki būtumėte daugelį metų, o gyvenimas žydėtų ir dainuotų, kad po taikiu dangumi būtų stogas patikimas ir pilnas stalas…

Kad moteris mylėtų ir mylimoji šalia būtų – viena, tačiau visų kitų gražiausia. Kad daug laimės būtų namuose, kad gyvenime būtų sėkmės, pritekliaus, gerovės, ramybės, šilumos, laimės ir džiaugsmo!

REKLAMA

Kad vaikai, anūkai kartu būtų ir juoku savo mus linksmintų. Vyras – tai spyruoklės plienas, Vyras – tai pipiro šerdis, tačiau ūkiška namų ranka, aišku, tik jei šalia mylinti moters širdis – patikrintos ir patikimos gyvenimo palydovės.

REKLAMA

Taigi išgerkime jau už vyrą! Jie stovi pasaulio, žmonijos gynyboje, patikimi tėvynės gynėjai, saugodami garbę, šeimą ir kraują!“, – rusų kalba parašytame sveikinime rašė A. Kločianas.

„Vyrų diena“, kurios proga išgerti siūlo A. Kločianas, yra vasario 23-ąją minima Tėvynės gynėjo diena, švenčiama Rusijoje, Baltarusijoje, Kirgiztane, Kazachstane ir Tadžikistane. Tai sovietinė šventė, kuri anksčiau vadinosi Raudonosios armijos diena bei Sovietinės armijos ir laivyno diena. Sovietų Sąjungos laikotarpiu ji švęsta visose sovietinėse respublikose, po SSRS griūties ji minima tik aukščiau išvardintose valstybėse.

REKLAMA

Vėliau A. Kločianas sveikinimą ištrynė, tačiau žmonės išsaugojo ekrano nuotraukas, kurios plinta socialiniuose tinkluose.

Kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) į tarybą 2019 m. patekęs A. Kločianas iš šių metų rinkimuose sieks gauti Visagino gyventojų balsų, tačiau šį kartą jau su kita politine jėga – partija „Laisve ir teisingumu“.

Savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks kovo 5 d.

Lauk is salies
Fu vatos, kokie slykstus padarai, gyvena Lietuvoje, o slovina degeneratus okupantus. Visaginas LT orku rezervatas. Uzveze ruzai ten savo broko ir apsigyveno ten putinistano myletojai. Atgal i ru tokius deportuot, kaip estai vatu nusikrato, nes jiems ne vieta ES salyse isvis.
Kas čia dabar per nesąmonės. 30 metų Nepriklausoma Lietuva o čia prašau lenda kažkokia sovietinė susmirda za rodinu za armiju ir dar darys matai tvarką deputatas... Lietuva davė galimybę integruotis. Ir jeigu jūs per tiek laiko nesigebėjot įsisavint šalies istorijos, kultūros kalbos ir kaišiojat davo zaniuhanas zavajevatelio pravdas tada pyzdinkit į savo ruskių mirus. Darykitės tvarką savo muchozasranskuose. Apšikta tiek gi ten visur kad sinku patikėt.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų