naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis iki šiol vengė viešų debatų, tačiau galiausiai juose pasirodė. Ir iš karto sulaukė akibrokšto – Laisvės partijos iškeltas Mantas Bertulis į debatus atėjo persirengęs kaip dabartinis Kauno miesto meras.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis iki šiol vengė viešų debatų, tačiau galiausiai juose pasirodė. Ir iš karto sulaukė akibrokšto – Laisvės partijos iškeltas Mantas Bertulis į debatus atėjo persirengęs kaip dabartinis Kauno miesto meras.

REKLAMA

LRT organizuojamuose debatuose M. Bertulis pasirodė apsirengęs panašiai kaip dabartinis miesto vadovas, užsidėjęs dirbtinę plikę ir pasisendinęs veidą.

„Esu geresnis brolis dvynys Visvaldo Matijošaičio. Yra toks mitas, kad Laisvės partija yra jaunimo partija, noriu pabrėžti, kad tikrai ne. Mes norime išklausyti visus senjorus ir kitus žmones“, – kalbėjo M. Bertulis.

Klausė dėl sklypų

M. Bertulis debatuose pasisakė ir apie administracijos direktoriaus Viliaus Šiliausko sulaikymą ir galimai neskaidrius sklypų pirkimus, su kuriais siejamas V. Matijošaitis ir jo šeima.

REKLAMA

„Kas man keisčiausia, kad visi šie kaltinimai yra numetami kaip konservatorių kažkoks sąmokslas. Pirmas komentaras po Šiliausko sulaikymo berods buvo, kad konservatoriai kalti. Pirmiausia, reikia atsigręžti į save ir ir pasižiūrėti, kas blogai daroma. <...> Reikėtų atsisukti į save ir pažiūrėti į veidrodį“, – dėstė Laisvės partijos kandidatas.

REKLAMA

V. Matijošaitis atsiprašė dėl savivaldybės administracijos direktoriaus korupcijos skandalo.

„Dėl to atvejo man labai gėda, kad nesužiūrėjau, nepastebėjau, daleidau ir panašiai, bet tikrai nė vienas savivaldybės darbuotojas nėra dėl to kaltas, nė vienas kaunietis. Prisiimu kaltę, čia jokių problemų“, – atsakė V. Matijošaitis.

„O tai kaip su tom schemutėm, sklypais?“, – perklausė M. Bertulis.

„Kada parodys, kad yra schemos... Jeigu būtų nors bent  kiek teisybės, ką pats kalbi šičia, tai aš turbūt jau prieš aštuonerius metus būčiau pasodintas, atsėdėjęs ir išėjęs. Nekalbėkim nesąmonių“, – reagavo Kauno miesto meras.

REKLAMA

Atsakydamas į kritiką V. Matijošaitis sureagavo ir į M. Bertulio išvaizdą.

„Bertuli, biški taip galvą pasišukavai ir dabar jau žinai, ką mėgstu, ko nemėgstu“, – juokėsi Laikinosios sostinės meras.

M. Bertulis sureagavo, kad V. Matijošaitis tikrai nemėgsta bendrauti su Kauno miesto bendruomenėmis, per aštuonerius valdymo metus nė karto su jomis nesusitiko.

„Gal nediskutuojam, nes man juokingas esi“, – atsikirto V. Matijošaitis.

Išvadino homofobu ir klausė dėl verslo Rusijoje

Debatuose užduotas klausimas, jei Kaune vėl vyktų „Pride“ eitynės, ar būdamas meru svarstytų galimybę neišduoti joms leidimo. M. Bertulis, atsakydamas į klausimą, V. Matijošaitį pavadino homofobu.

REKLAMA
REKLAMA

„Bet aš labai nenoriu, kad laikas baigtųsi ir mes nepatrauktume dramblio iš studijos ir nepasakytų Visvaldas, kada žada išeiti iš Rusijos“, – pasisakė M. Bertulis.

Į tai V.Matijošaitis atsakyti nepanoro.

„Labai gaila, kad už dviejų dienų bus metinės Ukrainos karo su Rusija, o mes vis dar turime merą, kuris nesugeba išeiti, meluoja žmonėms dėl išėjimo terminų, nesišneka su bendruomenėmis. Aš labai tikiuosi, kad žmonės atsižvelgs į tai, kad taip, yra gerai darbai, bet tuo pačiu miestui yra gėda turėti tokį merą, tokią asmenybę, kuri nesiskaito su savo miesto gyventojais. Aš manau, kad dabartinis meras nemyli savo miesto, myli pinigus“, – kalbėjo M.Bertulis.

REKLAMA

„Žmogui, matyt, manyti yra būdinga. Tai ir pasilik prie savo nuomonių. Ką aš darau, žinau, ką darau“, – atsakė V.Matijošaitis.

Be komiteto „Vieningas Kaunas“ rinkimuose keliamo V.Matijošaičio ir Laisvės partijos iškelto M.Bertulio, debatuose dalyvavo Liberalų sąjūdžio kandidatė Nijolė Putrienė, Darbo partijos atstovas Marijus Velička, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškeltas Aurelijus Veryga ir Tautos ir teisingumo sąjungos kandidatė Rūta Zabielienė.

M. Bertulis ir V. Matijošaitis anksčiau buvo bendražygiai. Laisvės partijos kandidatas anksčiau dirbo Kauno miesto savivaldybės Komunikacijos skyriuje.

Savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks kovo 5 d.

Beje, po tokio "performanso" tik dar labiau norėčiau balsuoti už matijošaitį.
Asilas, taip sakant laisvas nuo proto, kaip ir visi kiti iš tos taip vadinamos partijos.
bertuliui mero kėdę tik sapnuose susapnuoti.Manau ir pats netiki,užtai šou ir krečia.Gėjų juokdarys.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų