• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Konservatorių kandidatas į Kauno merus Vytautas Juozapaitis tikisi, kad mieste prireiks antrojo turo ir į jį sugrįš „bent demokratijos kvapas“.

Konservatorių kandidatas į Kauno merus Vytautas Juozapaitis tikisi, kad mieste prireiks antrojo turo ir į jį sugrįš „bent demokratijos kvapas“.

REKLAMA

„Tikrai aš dabar nei prognozuosiu, nei skaičiuosiu, visi mes nujaučiame tuos šansus ta prasme, kad tikimės antro turo“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė Kauno savivaldybėje balsavęs Seimo narys.

„Bet kuriuo atveju, kad Kaune po aštuonerių metų, aš turiu mintyje apie mero rinkimus, kad būtų antras turas, kad sugrįžtų bent demokratijos kvapas. Ir aš labai tikiuosi, kad tai atsitiks ir taryboje, nebus tokio visiškai nesuvokiamo nedemokratiško tvaiko, kuris šiandien, deja, bet garbės nedaro“, – kalbėjo jis.

Paskutinius mero rinkimus jau pirmajame ture laimėjo Visvaldas Matijošaitis, o jo rinkimų komiteras „Vieningas Kaunas“ pelnė absoliučią 32 narių iš 41 daugumą. Konservatoriai joje šiuo metu turi šešis narius.

REKLAMA
REKLAMA

V. Juozapaitis sako, kad prognozuoti, koks vaizdas bus po sekmadienio rinkimų – sudėtinga, tačiau viliasi, jog į tarybą pateks ir dabartinių Seimo koalicijos partnerių – Liberalų sąjūdžio bei „Laisvės partijos“ – atstovų.

REKLAMA

„Aš labai tikiuosi, kad vis dėlto dauguma bent jau koalicijos galėtų būti mūsų, o jau kas bus meras, tada aš jau jam nepavydžiu, nes koalicija tikrai bus ta, kuri nebūtinai leis daryti merui tai, ką daro dabartinis meras, kuris tą tarybą laiko kaip priedą, kai de facto ten nėra jokios kontrolės“, – sakė konservatorius.

„Aš linkiu, kad patektų kuo daugiau partijų. Be jokios abejonės, mes norėtume, kad patektų ir mūsų koalicijos partneriai dabar Seime kurie yra, kad mes galėtume tęsti ir Kaune darbus“, – kalbėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto konservatorius teigia, jog siektų dialogo ir su „Vieningo Kauno“ atstovais, tęstų darbą su administracijoje dirbančiais šios politinės jėgos atstovais.

Esamą merą jis kritikavo dėl „jėgos demonstravimo ir visiško nesiskaitymo su žmonėmis“.

Kalbėdamas apie Kauno mero posto taip pat siekiantį „valstiečių“ atstovą Aurelijų Verygą, V. Juozapaitis teigė, jog šis parlamentaras „šiek tiek apgaudinėja“ rinkėjus.

„Jis yra įsirašęs ir į sąrašą tarybos narių pirmuoju numeriu, o tai reiškia, kad Valstiečiai ir žalieji neturi de facto lyderio ir jeigu jis nelaimės mero rinkimų, man bus labai įdomu pažiūrėti, kaip jis pasiliks Kauno miesto taryboje. Na, Kauno miesto taryboje, būdamas Seimo nariu, jis tikrai nepasiliks, o tai reiškia, kad tai yra nenuoširdu“, – kalbėjo V. Juozapaitis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

A. Veryga anksčiau ketvirtadienį paklaustas neatsakė, ar atsisakytų Seimo nario mandato, jeigu būtų išrinktas tik į tarybą. Anot parlamentaro, tai priklausytų nuo politinių galių pasiskirstymo po rinkimų, „valstiečių“ frakcijos dydžio. 

V. Juozapaitis taip pat priminė, jog per praėjusius Seimo rinkimus V. Matijošaitis rėmė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus, tarp jų ir A. Verygą.

„Faktiškai aš sakyčiau, kad tai yra dūmų uždanga šiokia tokia ir iš tikrųjų tai nėra joks oponentas, sakyčiau, dabartinei valdžiai, o tai yra toks atsarginis ratas, jeigu kartais taip nutiktų, kad išeitų antras turas“, – kalbėjo konservatorius.

Jo, su konservais gali ateiti tik mėšlo kvapas. Taip kad kauniečiai balsuodami gerai pagalvokit ar norite dvoko visą likusį gyvenimą, nes tvarto gyventojus labai sunku išprašyti.
kad su konservais tik kvapas is uzpakalio charakteringas vis ateina...
pasirodo nekvailas žino savo vietą Juozapatis - tad neturi ko pridėti vien tik žodį - demokratija - o savivaldybės mėro kėdė giedoriui nepasiekiama--laiku suprato
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų