REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtosios kadencijos mero poste siekiantis Klaipėdos miesto vadovas, socialdemokratas Vytautas Grubliauskas sako „realiai“ ir „racionaliai“ vertinantis savo galimybes, tačiau neatskleidžia, kokių lūkesčių partija turi taryboje. 

Ketvirtosios kadencijos mero poste siekiantis Klaipėdos miesto vadovas, socialdemokratas Vytautas Grubliauskas sako „realiai“ ir „racionaliai“ vertinantis savo galimybes, tačiau neatskleidžia, kokių lūkesčių partija turi taryboje. 

REKLAMA

„Realias“, – į klausimą kokias savo galimybes mato savivaldos rinkimuose ketvirtadienį žurnalistams sakė išankstiniame balsavime dalyvavęs V. Grubliauskas. 

„Labai blaiviai, racionaliai, labai bešališkai vertinu situaciją, visas aplinkybes, nesu nei naivus idealistas, nei kažkoks tragikomiškas optimistas – tikrai ne. Klaipėdiečiai pasirinks“, – teigė meras.

Anot V. Grubliausko, nė vienas rinkimuose dalyvaujantis kandidatas mieste neturi „kažkokio scenarijaus sužlugdyt, nusmukdyt, trukdyt, stabdyt“.

REKLAMA
REKLAMA

„Tikrai manau, kad ne. Skiriasi galbūt scenarijai, tačiau aš esu už patirtį, už atsakomybę, už stabilumą judėjime, bet ne stabilumą stovėjime, ne už stagnaciją, bet už dinamiką, ateitį, kuria tikiu ir į kurią kviečiu“, – kalbėjo V. Grubliauskas. 

REKLAMA

Paklaustas, ar mato save antrajame ture ir su kokiu kandidatu, V. Grubliauskas buvo santūrus.

„Ne aš save turiu matyti antrame ture. Jeigu matys klaipėdietis mane antrame ture – aš tam pasiruošęs, o su kuo – irgi nuspręs klaipėdietis, todėl į tai žiūriu ne asmeninių tam tikrų planų ar projekcijos prizmės kontekste, bet žiūriu į tai ir vertinu kaip klaipėdiečių pasirinkimą“, – kalbėjo V. Grubliauskas.

Su Socialdemokratų partija pirmą kartą rinkimuose dalyvaujantis meras nebuvo linkęs atskleisti ir lūkesčių taryboje. Mero teigimu, suplanuoti pasiekimai yra „realūs, adekvatūs“. 

REKLAMA
REKLAMA

„Klausimas į kurį bevelyčiau šiai minutei taip tiksliai skaičiais neatsakinėti, – sakė meras. – Be abejo, kiekviena politinė jėga, kiekvienas politikas dalyvaudamas rinkimuose dalyvauja ne tam, kad pralaimėtų ar išeitų su niekuo. Turbūt visi turi ambicijų, visi turi tam tikrų planų, ne išimtis ir socialdemokratų partija. Yra tam tikros viltys, tam tikri lūkesčiai, tam tikri planai, bet aš tikrai neskubėčiau juos vertinti kaip kažkokį užsibrėžtą tikslą, kurio nepasiekus būtų kažkokia drama“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtos kadencijos siekiantis miesto vadovas pernai lapkritį paskelbė prisijungiantis prie socialdemokratų. 

Iki 2018 metų politikas priklausė Liberalų sąjūdžiui, o praėjusiuose rinkimuose dalyvavo su savo vardo komitetu, kurio gretos per ketverius metus taryboje gerokai praretėjo. Šis komitetas su konservatoriais sudarė valdančią koaliciją.

Klaipėdos mero posto siekia dar 10 kandidatų. Tarp stipriausiųjų įvardijami konservatorius Audrius Petrošius bei „valstiečių“ atstovė Ligita Girskienė, taip pat su komitetu dalyvaujantis buvęs uosto vadovas Arvydas Vaitkus. 

REKLAMA

Mero posto siekia ir buvęs Seimo narys Naglis Puteikis, atstovaujantis Tautos ir teisingumo sąjungai.

Liberalų sąjūdis kandidatu antrą kartą iš eilės iškėlė buvusį savivaldybės administracijos vadovą S. Budiną. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – Artūrą Bogdanovą, partija „Laisvė ir teisingumas“ – Remigijų Žemaitaitį. 

Darbo partija rinkėjams pasiūlė Giedriaus Bindzos kandidatūrą, Lietuvos žaliųjų partija – Arvydo Ekčio, Laisvės partija – Birutės Andruškaitės.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų