grubliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grubliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grubliauskas“.

Grubliauskas pripažįsta pralaimėjimą Klaipėdos mero rinkimuose

Tris kadencijas Klaipėdos miestui vadovavęs Vytautas Grubliauskas sekmadienį pripažino pralaimėjimą uostamiesčio mero rinkimuose. „Tai gerai, kad (miestas – BNS) turės naują merą ir nuoširdžiai linkiu jam sėkmės, nors dar nelabai žinome, kas juo bus. Tikrai sveikinu būsimą miesto vadovą, linkėdamas jam visokeriopos sėkmės, kurios jam tikrai labai daug reikės“, – Klaipėdoje žurnalistams sakė socialdemokratų kandidatas V. Grubliauskas.
Aktualijos 2023-03-05

Ketvirtos kadencijos mero poste siekiantis Grubliauskas: galimybes vertinu kaip realias

Ketvirtosios kadencijos mero poste siekiantis Klaipėdos miesto vadovas, socialdemokratas Vytautas Grubliauskas sako „realiai“ ir „racionaliai“ vertinantis savo galimybes, tačiau neatskleidžia, kokių lūkesčių partija turi taryboje.  „Realias“, – į klausimą kokias savo galimybes mato savivaldos rinkimuose ketvirtadienį žurnalistams sakė išankstiniame balsavime dalyvavęs V. Grubliauskas.

Socialdemokratų partijos nariu tapęs Grubliauskas: kaip ir esu, liksiu širdyje liberalu

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) nariu ketvirtadienį tapęs Klaipėdos meras, buvęs ilgametis Liberalų sąjūdžio atstovas Vytautas Grubliauskas sako širdyje ir toliau liksiantis liberalu, o tolerancijos klausimais pastebi šias dvi politines kryptis laikantis vienos linijos. „Aš galiu iš karto pasakyti, kad kaip buvau, kaip esu, taip ir liksiu širdyje liberalu. Liberalios vertybės man yra labai artimos, aš nuo to nei kiek nebėgu ir nesislepiu“, – BNS penktadienį sakė V. Grubliauskas.

Netikėtas Grubliausko posūkis: su socialdemokratais kandidatuos į Klaipėdos merus, pakomentavo ir pats

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas prisijungė prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP). Ketvirtadienį posėdžiavęs LSDP Klaipėdos skyriaus prezidiumas priėmė V. Grubliauską į partijos narius ir skyriaus tarybos posėdyje, kuris vyks antradienį, siūlys jį tvirtinti LSDP kandidatu į Klaipėdos miesto merus. „Į 2019 metų rinkimus ėjau su veiksmų programa „Klaipėda, kuria didžiuojamės“. Galiu ir esu pasirengęs ją tęsti. Kas mane pažįsta, žino, kad pusiaukelėje nesustoju.

Klaipėdos tarybos narys Razbadauskas iš Demokratų perėjo į konservatorių frakciją

Klaipėdos universiteto rektorius, Klaipėdos tarybos narys Artūras Razbadauskas perėjo dirbti į konservatorių frakciją.  Ketvirtadienį vykusio tarybos posėdžio metu Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas perskaitė pranešimą, kad A. Razbadauskas palieka Demokratų frakciją „Vardan Klaipėdos“ ir tampa konservatorių frakcijos nariu. Pastarąją dabar sudarys septyni nariai.
Aktualijos 2022-11-10

Klaipėda nesiruošia naikinti sovietinių paminklų: „Tikrai nedalyvausime savotiškose socialistinėse lenktynėse“

Palangos miesto savivaldybė vos per vieną naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sugebėjo demontuoti ir išvežti pačiame kurorto centre septynis dešimtmečius stovėjusį Antrajame pasauliniame kare žuvusiems Raudonosios armijos kariams skirtą obeliską su bronziniu TSRS herbu. Vakar popiet memorialas jau buvo sutvarkytas taip, kad nė iš tolo nebepriminė sovietine propaganda persisunkusios vietos: pašalintos ir 1952 metų plokštės su pirmiausiai rusų, o po to tik lietuvių kalba iškalta informacija.

Grubliauskas: bus siekiama iškelti Klaipėdoje esantį memorialą sovietų kariams

Klaipėdos valdžia trečiadienį paskelbė sieksianti iškelti uostamiestyje esantį memorialą sovietų kariams, tačiau pripažįsta, jog tai nebus trumpas procesas. „Turbūt nekyla abejonės, kad tuo keliu tikrai bus einama. (...) Iškeliavo iš Klaipėdos Leninas – ir ne vienas, iškeliavo patranka. Turbūt atėjo laikas ir kitiems sovietiniams simboliams palikti Klaipėdą kaip ir turbūt visą Lietuvą“, – žurnalistams sakė miesto meras Vytautas Grubliauskas.
Aktualijos 2022-04-06

Klaipėdos meras: kelis kartus skendęs laivas „Ole Willasen“ iš Dangės išvilktas

Per pastaruosius metus net tris kartus uostamiestyje skendęs 1948 metais statytas istorinis Norvegijos laivas „Ole Wilassen“ iš Dangės upės išvilktas.  Apie tai savo „Facebook“ paskyroje pranešė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Pasak jo, „Ole Wilassen“ istorija turėtų būti pamoka ir tiems, kieno laivai švartuosis upėje, ir tiems, kurie procesą prižiūrės.
Aktualijos 2022-01-24

Dėl teršalų Klaipėdos Danėje ekstremali situacija dar neatšaukiama

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas šeštadienį sakė, kad dėl Danės upėje vakar pasklidusių teršalų ekstremali situacija dar neatšaukiama, nors ugniagesiai jau surinko daugiau kaip pusė užteršto ledo. „Ugniagesiai gelbėtojai dirbo vakar iki tamsos ir šiandien nuo pat ankstaus ryto. Per tą laiką sugriebta apie 11-12 kubų užteršto ledo iš upės (...) Situacija gerėja ženkliai“, – LRT sakė V. Grubliauskas.
Aktualijos 2022-01-01

Dėl teršalų Danėje Klaipėda paskelbė ekstremalią situaciją

Dėl Danės upėje pasklidusių teršalų penktadienį sušauktas Klaipėdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, nutarta skelbti ekstremalią situaciją, BNS patvirtino miesto meras Vytautas Grubliauskas. Pasak jo, taip nuspręsta pamačius, kad incidento padarinių nepavyks likviduoti per 24 valandas.
Aktualijos 2021-12-31
REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdoje naktį ant kojų sukeltos tarnybos – Danėje išsiliejo teršalai, o meras skelbia: „Turim rimtų rūpesčių“

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas skelbia, kad Klaipėdoje tarnyboms naktis buvo nerami. Naktį gautas pranešimas, kad Danės žiotyse yra didelis naftos produktų kiekis, teršalus į upę neša iš marių. Meras praneša savo socialiniame feisbuko tinkle, kad įvykio vietą iškviestos specialiosios tarnybos, Aplinkos apsaugos specialistai, VĮ Uosto direkcijos gelbėjimo kateris, kuris turi skymerius ir bonines užtvaras.

Opozicija: Klaipėdos kultūros įstaigų vadovais tampa mero aplinkos žmonės

Su Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko aplinka susiję asmenys laimi konkursus į uostamiesčio kultūros įstaigų vadovų pareigas, teigia vietos opozicija. Naujienų portalas lrt.lt antradienį rašo, kad Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro vadovo atranką laimėjo buvęs Klaipėdos priklausomybės ligų centro vadovas Liudas Andrikis.

Grubliauskas: „Jūros šventė turi įvykti, tačiau tikrai nelaukiame joje nepasiskiepijusių žmonių“

Klaipėdoje prastėjant epidemiologinei situacijai, savaitgalį rengiamos Jūros šventės atšaukti neketinama, sako uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. „Jūros šventė turi įvykti, tačiau tikrai nelaukiame joje nepasiskiepijusių žmonių – tų žmonių, kurie kelia grėsmę ir sau, ir kitiems“, – BNS antradienį sakė miesto vadovas. „Kad ją atšauktume ar atidėtume, turėtų būti visiškai ekstremali situacija“, – pridūrė jis.

Grubliauskas apie prastėjančią situaciją pajūryje: mėgavimasis laisvės akimirka gali išaugti labai rimtais ribojimais

Pats vasaros vidurys ir karantinas atšauktas, tačiau, bent vertinant naujus užsikrėtimų COVID-19 skaičius, situacija verčia suklusti. Ypač spartus atvejų augimas stebimas pajūrio regionuose, į kur šiuo metu plūsta ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir laukiama užsienio turistų. Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas tikina, kad situaciją stebi itin akylai, tačiau neneigia, kad dideli renginiai ir susibūrimai verčia nuogąstauti.

Klaipėdos meras prašo užtikrinti gyventojams gydymą persirgusiųjų COVID-19 kraujo plazma

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliausias kreipėsi į Nacionalinį kraujo centrą ragindamas sudaryti galimybes COVID-19 persirgusių asmenų kraujo plazma gydyti ir Vakarų Lietuvos pacientus. „Visos gydymo galimybės turi būti prieinamos ir Vakarų Lietuvos regiono pacientams.

KUL traumatologas: Janušonį saugo draugystė su meru, Grubliauskas neigia

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) vadovui Vinsui Janušonui išsilaikyti poste padeda draugystė su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku, pastarasis neigia artimus ryšius su kritikos sulaukusiu vyriausiuoju gydytoju. Kaip penktadienį rašo portalas lrt.

Grubliauskas pranešė: uždaromas vienas Klaipėdos universitetinės ligoninės skyrius

Klaipėdos miesto meras vėlų penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo naujienomis iš Klaipėdos. Anot jo, jau nuo šeštadienio mieste įsigalioja svarbūs pakeitimai. Vytautas Grubliauskas tikino, kad šie pasikeitimai dar nėra paskutiniai. „Svarbūs pasikeitimai, kurie įsigalioja jau nuo šeštadienio, bet jie ne paskutiniai...1. Nuo 2020-04-04 8.00 val. laikinai sustabdoma Klaipėdos universitetinės ligoninės skubios ir neatidėliotinos pagalbos skyriaus centriniame korpuse Nr.

Grubliauskas kreipėsi į prekybos centrų savininkus: ragina dezinfekuoti automobilių parkavimo aikšteles

Balandžio 1 d. posėdžiavusi Klaipėdos miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija vieningai pritarė, kad, siekiant užkirsti kelius koronavirusui plisti, privalomai reikia dezinfekuoti laiptines, šiukšlių konteinerius ir miesto gatves, kuriose yra didžiausias judėjimas, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Karantino sąlygomis vienokiais ar kitokiais būdais veikiantys prekybos centrai yra didelių automobilių srautų bei žmonių judėjimo vietos. Ir tuo pačiu – ir padidintos rizikos zonos.
Aktualijos 2020-04-02

Grubliauskas: dalis Vyriausybės įsigytų apsaugos priemonių – brokuotos

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sako, kad dalis gydymo įstaigas pasiekusių valstybės įsigytų apsaugos priemonių yra brokuotos. „Taip, reikėtų patvirtinti. Kiek man pateikė informacijos, kad tie dideli kiekiai, kurie atkeliavo į Lietuvą, Vyriausybės užsakymu, valstybės užsakymu, nemaža dalis jų yra tikrai brokuoti“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį pareiškė meras.

Klaipėdoje dėl koronaviruso tikrinama keliolika keltu atvykusių asmenų

Sekmadienį Klaipėdoje tikrinama keliolika keltu iš Švedijos atvykusių žmonių, BNS sakė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. Pranešta, kad į ligoninę išvežtas vienas keltu iš Švedijos į Klaipėdą atvykęs lietuvis, dar devyni laukia papildomo sveikatos patikrinimo, po kurio bus sprendžiama, kaip juos stebėti.
Aktualijos 2020-03-15

Klaipėdoje – dar vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis

Klaipėdos miesto meras šeštadienio rytą „Facebook“ paskyroje pranešė apie dar vieną užsikrėtimo atvejį Klaipėdoje. „#Koronavirusas - Ir vėlgi deja, bet jau turiu informacijos, kad į KUL atvežtas dar vienas #COVID19 virusu užsikrėtęs kretingiškis. Tai jaunas studentas, Kovo 10 d. parskridęs iš Danijos į Lietuvą, o iš Vilniaus jau keliavęs autobusu, tad rizikos faktorių, turint omenyje galimų kontaktų gausą, gana daug...“, – rašė Vytautas Grubliauskas.

Naujas rinkimų favoritas – džiaugsmas liberalams, bet grėsmė Kaunui

Nors savivaldos rinkimų rezultatai rodo, kad šįkart daugiausiai mandatų savivaldybių tarybose iškovojo visuomeniniai rinkimų komitetai, politologai neskuba jų skelbti šių rinkimų nugalėtojais. Savivaldybių tarybų rinkimuose visuomeniniai rinkimų komitetai bendrai surinko 26,76 proc. rinkėjų balsų ir gavo daugiausiai mandatų, taip aplenkdami visas politines partijas.

„Liberalų mieste“ Klaipėdoje – rimtas iššūkis Grubliauskui

Klaipėda daugelį metų buvo vadinama „liberalų miestu“ – uostamiesčiui vadovavo liberalai Eugenijus Gentvilas, Rimantas Taraškevičius, su liberalų vėliava buvo išrinktas ir dabartinis vadovas Vytautas Grubliauskas. Liberalų sąjūdžiui patekus į krizę, šiemet intrigos gali būti daugiau.

Ekspertas: meras Klaipėdos uosto valdyboje – interesų konflikto rizika

Gerosios valdymo praktikos ekspertas kritikuoja Susisiekimo ministerijos sprendimą į Klaipėdos uosto valdybą paskirti uostamiesčio valdžios atstovą. Miesto tarybos sprendimu, nuo rugpjūčio valstybės valdomos įmonės valdyboje dirba Klaipėdos meras, liberalas Vytautas Grubliauskas.
2017-09-15

Klaipėdos uosto valdyboje – meras V.Grubliauskas

Klaipėdos uosto valdyboje nuo rugpjūčio pradžios dirba uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. Registrų centro duomenimis, meras į uosto direkcijos valdybą išrinktas rugpjūčio 8 dieną. Jis pakeitė Susisiekimo ministerijos Vandens ir geležinkelių transporto politikos departamento direktorių Andrių Šniuolį. „Klaipėdos uostas yra neatskiriama Klaipėdos miesto dalis, uosto augimas ir plėtra - svarbus tiek Klaipėdos, tiek visai Lietuvos ekonomikai.

Klaipėda tikisi, kad mieste išliks savarankiškas universitetas

Klaipėdos universitetas turi būti pertvarkytas, bet privalo išlikti savarankiškas, sako uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. Pasiūlymus dėl Klaipėdos mokslo institucijų tinklo Vyriausybei besirengiantis pateikti V.Grubliauskas taip pat teigia, kad vizijos, kaip sistemiškai pertvarkyti tinklą, uostamiestis nepasiūlys. „Nelabai įsivaizduoju, kaip suderinti tinklą neturint galių.
Aktualijos 2017-02-21

Premjerui dėl aukštojo mokslo pertvarkos – netikėta kritika

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sako, kad Klaipėdoje universitetas privalo išlikti, ir aukštojo mokslo tinklo pertvarkos pradžią vadina netinkama. „Švietimo ir mokslo ministerija tarsi metė karštą bulvę ar kamuolį į mūsų daržą. Premjeras pasako, kad Šiaulių ir Klaipėdos universitetų ateitimi jis nėra įsitikinęs.

Spaudos apžvalga: STT pradės tyrimą dėl įmamų milžiniškų kyšių

 "Respublikos" savaitės žmogus - Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas, socialdemokratas Algimantas Salamakinas, kartu su komiteto dauguma pasiūlęs Vyriausybei sustabdyti skalūnų dujų išteklių paiešką. Pagrindinis tokio siūlymo argumentas - skalūnų dujų žvalgyba bei gavyba kenkia aplinkai ir gyventojų sveikatai.
Kriminalai 2013-02-09

Iš politikos į saugumą ir atvirkščiai

Tai, kad Valstybės saugumo departamentas (VSD) nėra visiškai atribojamas nuo politikos – jokia paslaptis. Vienas iš buvusių VSD vadovų Povilas Malakauskas, premjerui Andriui Kubiliui pateikinėjęs „žurnalistų-vanagų“, su kuriais esą geriau nebendrauti, sąrašus, mėgo postringauti apie politinės ir žvalgybinės bendruomenių santykius. Žvalgai nevengia ir atvirai tapti politikais, nors yra buvę ir atvirkščiai.

Būtingėje bus statomas giliavandenis uostas

Išanalizavusi giliavandenio uosto statybos galimybių studiją, Klaipėdos uosto plėtros taryba renkasi galbūt brangesnį, bet mažiau ginčų kelsiantį variantą. Ilgą laiką baiminęsi, kad Klaipėdos jūrų uostas nesiplėstų į šiaurę ir giliavandenės krantinės nei išstumtų gyventojų iš Melnragės, klaipėdiečiai gali lengviau atsikvėpti. Prioritetine uosto statybos vieta nutarta rinktis daugiau pliusų nei Melnragė turinčią Būtingę.
2011-09-17

Klaipėdos politikos ypatumai (papildyta)

Klaipėda lyg ir gali būti vadinama liberalų citadele. Merą liberalą Eugenijų Gentvilą čia kitados keitė dabartinės Liberalų ir Centro Sąjungos (LiCS) atstovas Rimantas Taraškevičius. Pastarąjį, poste išbuvusį ne vieną kadenciją, draugiškai priimdamas į koaliciją pakeitė Liberalų Sąjūdžio (LS) deleguotas Vytautas Grubliauskas. Tiesa, yra išlygų.

Pradedama ruoštis 2013 metų pasaulio lietuvių sporto žaidynėms

Devintosios pasaulio lietuvių sporto žaidynės 2013 m. vyks Klaipėdoje. Jų organizavimo pradžios darbus susitikime aptarė Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, teigiama pranešime spaudai. „Tai ne tik didelio masto sportinės varžybos, tai ir tautiškumo puoselėjimui, šalies vardo garsinimui svarbus kultūrinis renginys. Taigi jam būtina ruoštis planingai ir apgalvotai.
2011-07-08

Inauguruotas naujasis Klaipėdos meras

Šeštadienį simbolinėje vietoje – prie Danės upės, šalia Žvejo paminklo bei istorinės miesto rotušės - naujasis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas perėmė regalijas iš savo pirmtako Rimanto Taraškevičiaus, praneša VE.lt. „Neslėpsiu – ši diena svarbiausia mano gyvenime. Jaudinuosi labiau nei bet kada“, – ceremonijos metu miestiečiams prisipažino V. Grubliauskas.
titulinis 2011-05-21

Į laisvą Seimo nario vietą liberalai iškėlė D. Stankaitienės kandidatūrą

Į laisvą Seimo nario vietą nuo Liberalų sąjūdžio pretenduos Klaipėdos miesto socialinės paramos centro direktorė, šios partijos narė Diana Stankaitienė. Jos kandidatūrą iškėlė Klaipėdos miesto skyrius, o šeštadienį patvirtino ir Klaipėdoje posėdžiaujanti Liberalų sąjūdžio taryba. Naujas Seimo narys ten bus renkamas vietoj Seimą palikusio Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Vytauto Grubliausko.

Siūloma skirti daugiau lėšų „Žuvėdrai" pasirengti pasaulio ir Europos čempionatams

Seimo nariai liberalai Eligijus Masiulis ir Vytautas Grubliauskas Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo siūlymą skirti papildomų lėšų Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra" pasiruošimui bei dalyvavimui 2011 m. Europos bei pasaulio čempionatuose. Šiam tikslui siūloma papildomai skirti 200 tūkst. litų.
titulinis 2009-11-23
Į viršų