„Johnson & Johnson“ vakcinos pradėtos tiekti Europos Sąjungai

Europos Sąjungai pirmadienį pradėtas bendrovės „Johnson & Johnson“ vakcinos nuo COVID-19 tiekimas, pirmieji 55 mln. šios vakcinos dozių Bendrijai turėtų būti pristatyti iki birželio pabaigos.

Europos Komisijos atstovas sveikatos apsaugos reikalams Stefanas de Keersmaeckeris patvirtino, kad „Johnson & Johnson“ vakcinos pristatymas „tikrai vyksta kaip susitarta“. 

Per pirmąjį šių metų ketvirtį ES sulaukė maždaug 105 mln. dozių vakcinų nuo koronaviruso. Šis kiekis yra mažesnis nei tikėtasi, anglų iš švedų bendrovei „AstraZeneca“ nepristačius maždaug 90 mln. dozių iš žadėtų 120 mln. Kiti vakcinų tiekėjai „Pfizer-BioNTech“ ir „Moderna“ atitinkamai parūpino 65 mln. ir 10 mln. dozių.

Per antrąjį ketvirtį ES tikisi gauti 200 mln. dozių iš „Pfizer-BioNTech“, 35 mln. – iš „Moderna“, 70 mln. – iš „AstraZeneca“ ir 55 mln. – iš „Johnson & Johnson“.

Siekiant įgyvendinti ES tikslą ir iki vasaros pabaigos vakcinuoti 70 proc. suaugusių Bendrijos gyventojų, reikės visiškai vakcinuoti 255 mln. žmonių. Daugumai prireiks dviejų skiepų dozių, bet jei bus skiepijama bendrovės „Johnson & Johnson“ pagaminta vakcina – užteks vienos dozės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų