Įtariami I.Strazdauskaitės žudikai laukia teismo sprendimo

 Kauno apygardos teismas sprendžia, ar pratęsti kaltinamųjų žiauriu jaunos plungiškės Ievos Strazdauskaitės nužudymu suėmimą.

Trečiadienį vyko posėdžiai dėl kardomosios priemonės trims kaltinamiesiems skyrimo. Sprendimą teismas skelbs ketvirtadienio rytą.

Nužudymu kaltinami Leonas Bieliauskas, Mantas Bieliauskas ir Karolis Bieliauskas suimti laikomi nuo 2017 metų kovo 10 dienos.

Prokuroras Gintas Ivanauskas prašo juos suimti maksimaliam trijų mėnesių terminui.

„Argumentai yra išlikę tie patys, kadangi suėmimo skyrimo pagrindai ir sąlygos yra neišnykę, tai yra prašoma pratęsti suėmimą maksimaliam trijų mėnesių terminui“, – žurnalistams sakė prokuroras.

Plačiau prokuroras nekomentavo nei bylos, nei trečiadienio posėdžio duomenų.

Teisėsaugos duomenimis, visi trys kaltinamieji yra anksčiau buvo teisti, jie nusikalsdavo nuolatos.

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Rimvydas Valentukevičius yra sakęs, kad įtariamieji buvo nustatyti greitai, nes policija duomenų bazėse turėjo jų DNR, jie buvo užfiksuoti po ankstesnių nusikaltimų.

Į organizuotą grupę susibūrę įtariamieji inscenizavo eismo įvykį, o I. Strazdauskaitei išlipus iš mašinos, ją pagrobė. Jos vairuotą brangią mašiną ketinta realizuoti.

Šiame tyrime atlikti šimtai įvairių proceso veiksmų, tokių kaip apklausos, įvykio vietų apžiūros, gauta daugiau kaip 30 specialistų išvadų.

I. Strazdauskaitė pernai kovo 5 dieną išvyko į Vilnių iš tėvų namų Plungėje ir netikėtai dingo. Po kelių intensyvios paieškos dienų jos kūnas rastas Kėdainių rajone.

Teisėsaugos duomenimis, mergina buvo mirtinai uždaužyta kastuvu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų