REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išrinktasis Vilniaus meras, konservatorius Valdas Benkunskas aiškinasi dėl žmonos darbo Seime. Pasak jo, jokio kriminalo nėra, o sutuoktinė darbą parlamente gavo dar prieš sukuriant šeimą.

Išrinktasis Vilniaus meras, konservatorius Valdas Benkunskas aiškinasi dėl žmonos darbo Seime. Pasak jo, jokio kriminalo nėra, o sutuoktinė darbą parlamente gavo dar prieš sukuriant šeimą.

REKLAMA

26-erių Vismantė Benkunskienė yra baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (LMTA), čia darbuojasi ir vokalo pedagoge.

Poros keliai susitiko dar 2018-aisiais, per V. Benkunsko organizuotą partijos renginį Trijų karalių šventės metu. Po koncerto bendruomenei solistė su sostinės vicemeru susitiko išgerti kavos, pradėjo bendrauti ir taip užsimezgė jųdviejų draugystė.

V. Benkunskas mylimajai pasipiršo 2019-ųjų liepos 7-ąją, taip minėdamas pusantrų metų draugystės sukaktį.

2019 m. rugsėjį V. Vasaitytė, tuo metu dar neištekėjusi už V. Benkunsko, pradėjo dirbti konservatorės Paulės Kuzmickienės padėjėja.

REKLAMA
REKLAMA

2020-ųjų rugpjūčio 7-ąją Vilniaus vicemeras V. Benkunskas žengė svarbų gyvenimo žingsnį – po dvejų su puse metų draugystės mylimąją vedė. Pora amžinąją meilę prisiekė Vilniaus katedroje.

REKLAMA

Nuo 2020 m. V. Benkunskienė Seime dirba pusantro etato. Vismantė buvo priimta į Seimo narės P. Kuzmickienės patarėjos pareigas lapkričio 16 d. ir į Seimo narės Liudos Pociūnienės padėjėjos pareigas tų pačių metų gruodžio 3 d. Į vienas pareigas V. Benkunskienė priimta visu pareigybės krūviu, o į kitas – 0,5 etato. Šiuo metu V. Benkunskienė yra motinystės atostogose.

Seimo nario patarėjo, Seimo nario padėjėjo pareiginė alga yra nuo 1246 iki 2232 eurų.

„Dėl žmonos istorijos. Iš pradžių, buvo keliamas klausimas, kaip muzikos mokslus baigusi moteris, gali kažką patarinėti, nes jos vieta gali būti tik scenoje. Tai man keista buvo girdėti tokius argumentus. Mano požiūris į muziko profesiją visai kitoks.

REKLAMA
REKLAMA

Tada prasidėjo įtarimai, kad, neva, ji net nedirbo ir niekas jos nėra matęs Seime. Nors ji pradėjo dirbti Seime mums dar nebūnant sukūrus šeimos ir santykį su savo darbdaviu ji susikūrė dar iki manęs“, – naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ kalbėjo V. Benkunskas.

„Paneiginėti tokius dalykus, kurie liečia šeimą, yra visą laiką nemalonu, nes liečia kitus žmones, ne mane vieną. Tai yra nelengva. Bet mes tikrai žinome, kaip iš tikrųjų buvo, tie atsakymai yra pateikti ir čia jokių moralinių kriminalų nėra“, – pridūrė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

DIENOS PJŪVIS. Kokių pokyčių sulauksime Vilniuje? Interviu su meru Valdu Benkunsku

Rinkimų naktį V. Benkunskas naujienų portalui tv3.lt sakė, kad rinkimų kampanija prieš antrąjį turą buvo gerokai aštresnė.

„Buvo daug, ne paslaptis, ir purvo, ir melo. Bet nieko netikėto nebuvo. Žinant pono Zuoko visą karjerą, žinant jo pasirinkimus, kažko panašaus ir buvo galima tikėtis“, – teigė V. Benkunskas.

V. Benkunskas antrajame Vilniaus mero rinkimų ture įveikė buvusį miesto vadovą Artūrą Zuoką. Konservatorius surinko 52 proc., A. Zuokas – 47 proc.

Nejuokinkit ponas Benkunskai. Beje, ar turit kaiko susitikti su savo darbštuole juk vis tiek, pridėjus dar etatą muzikos akademijoje,vargšelė priversta dirbti 21 valandą per parą. Kaip juums negėda , tai tiesiog moters žeminimas ir išnaudojimas. Kur žiūri lygių galimybių teisių kontrolierė?
Juokingi dėdės pasiteisinimai
Juokingi dėdės pasiteisinimai
Taigi buvo jau susižadėjusi, negi seime niekas nežinojo, kieno ji kas?
Sakyčiau, kaip tik DĖL TO ir buvo įdarbinta.
Belieka pasidžiaugti, kad pas mus vienpatystė. Kitaip reiktų Seime dvigubinti ar net trigubinti etatų skaičių.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų