Iš testamento išbraukto sūnaus įsiūtis pribloškė motiną: to tikrai nelaukė

 „Pranas sako, kad dėl kažkokių, jam nežinomų priežasčių, savo artimiesiems jis tapo kaip koks raupsuotasis. Niekas nenori su juo bendrauti, o apie kokią nors pagalbą jau ir kalbėti esą nereikia – nė vienas giminaitis nenori padėti. Net motina ir ta nusisuko. Turtą dalina į kairę ir į dešinę, o sūnui nieko neduoda“, – apie antradienio istoriją pasakoja „TV pagalbos“ narė Sandra Žutautienė.

Nuvykusi susitikti su Pranu, filmavimo komanda išgirdo vyro versiją. Jis guodėsi, kad net bijo nuvažiuoti į kaimą, kuriame gyvena jo artimieji, mat nuo jo visi nusisuko. Negana to, Prano mama parašė testamentą, tačiau savo sūnaus į paveldėtojų sąrašą ji neįtraukė. „Ji įtraukė savo anūką, mano žuvusio brolio sūnų, o manęs ne“, – guodėsi Pranas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš testamento išbrauktas sūnus pribloškė motiną: grasina jos atsisakyti

Vyras sako iš motinos daug nenorintis – tik vieno sklypo, kurį tuoj pat parduotų, mat jam reikalingi pinigai. „Yra penki žemės gabalai, o man motina neduoda nė vieno. Ji prikiša, kad man padėjo tarybiniais laikais, todėl dabar jau nieko nereikia“, – sakė jis.

Kodėl motina taip nemyli sūnaus, kad visiems dalina turtus, o štai sūnus socialiniame būste gyvena? Atsakymą į šį klausimą Sandra Žutautienė tikėjosi rasti Janinos, Prano mamos, namuose.

„Mes jam namą nupirkom, ūkį aprūpinom, mašiną, baldus pirkom. Viską jis turėjo. Viską prauliavojo. Dabar gyvena socialiniame būste, o aš jį turiu išlaikyti. Aš iki šiol jį išlaikau, dar vakar nuėjau ir apipirkau. Porą kartų per mėnesį apiperku. Jis – paskutinis latras“, – žodžių į vatą nevyniojo Janina.

Pranas atskleidė tikrąją priežastį, kodėl jis nori žemės sklypo. Vyras tikino, kad jam reikalingi pinigai... naujiems dantims. Ar pavyks Pranui susitarti su motina?

Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų