Iš darbdavio vogusi Greta Kildišienė atsisako Seimo nario mandato

Seimo narė Greta Kildišienė atsisako parlamentarės mandato. Pareiškimą ji ketina įteikti pirmadienį, BNS pranešė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Pirmadienį Seimo narė G.Kildišienė paduos pareiškimą apie atsistatydinimą iš Seimo narių. Tiesiog matyti iš vienos pusės ta istorija, kurioje nebuvo jokio kriminalo, bet kaltinimai buvo baisūs, persekiojimas baisus“, - BNS sakė R.Karbauskis.

G.Kildišienė šią savaitę atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su R.Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“.

Premjeras Saulius Skvernelis ir pirmoji Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė BNS teigė, kad G.Kildišienė atsisakyti mandato turėtų ir dėl naujai paaiškėjusių aplinkybių apie galimą lėšų pasisavinimą iš darbovietės 2005 metais. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad sprendimas trauktis iš Seimo šioje situacijoje yra teisingas.

„Jeigu naujai paaiškėjusios aplinkybės yra tiesa, Seimo narei Gretai Kildišienei nieko kito nelieka kaip trauktis iš Seimo“, – penktadienį BNS premjero Sauliaus Skvernelio poziciją perdavė jo patarėjas Tomas Beržinskas.

LVŽS pirmininko pavaduotoja R.Baškienė sakė, kad jaučiasi „labai blogai“, nes tik kilus ažiotažui dėl automobilio gynė G.Kildišienę. Pasak „valstietės“, jei informacija dėl pasisavintų lėšų yra tikra, to toleruoti negalima ir sakė pritarianti sprendimui G.Kildišienei trauktis iš Seimo.

„Jeigu yra tokia žinia, ir viskas būtent taip, ir partija, ir bendražygiai to toleruoti negalime“, – sakė R.Baškienė.

„Man paskambino (portalas) 15min.lt ir pasakė, kad yra tam tikra dar informacija, bet manome, kad žmogus turėjo apie tai informuoti partiją. Ir bendražygiai, ir aš jaučiuosi labai blogai, nes bandžiau ją ginti, teisinti, galvoti, kad jaunas politikas neįžvalgus. Tas pasitikėjimas buvo duotas maksimaliai didžiulis, ir ta žinia, kad ji turėjo problemų anksčiau, būtų miela, kad ji būtų mus painformavusi“, – BNS sakė R.Baškienė.


Rašyti komentarą...
Z
Zaneta
2017-01-20 17:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Truksta zodziu,kokia valdzia issirinkom:(siutas ima!!!!
Atsakyti
-5

a
2017-01-20 17:56:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,tai dar ne paskutinis skandalas naujokams seime.
Atsakyti
-2

b
baisu ... tokias "vagylkas" - lauk is se
2017-01-20 18:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisu ... tokias "vagylkas" - lauk is seimo ... o kaip bus su kysininkais socdemais ir liberastais? kas rinkejui blogiau - kad pries desimt metu apsivoge 500€ ir vazineja su chachalio masina jo pirktais kailiniais apsirengus, ar, kad korumpuoti politikai is lietuvos (t.y. visu musu) biudzeto milijardus isvagia ... ar tie socdemu ir liberastu politikai kysininkai bus ismesti is seimo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų