Paviešinta, kokiais pinigais Gretos Kildišienės mama mokėjo už automobilį

Seimo narės Gretos Kildišienės mama Vladislava Mikalauskienė pinigų brangiam automobiliui „Range Rover“ turėjo, nes buvo gavusi kompensaciją už brolio žūtį ir palikimą, sako jos kolega Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijoje Povilas Urbšys.

„Brolis tarnavo Prancūzijos svetimšalių legione, žuvo ir buvo išmokėta kompensacija. Klausiau, kokia suma kompensacijos. Sako: apie 30 tūkst. eurų apytiksliai 2002-aisiais metais“, - naujienų portalui delfi.lt sakė P.Urbšys.

Pasak P.Urbšio, G.Kildišienės mama taip pat paveldėjo turto iš savo giminaitės ir jį pardavė.

P.Urbšys sakė iš parlamentarės išgirdęs paaiškinimą, kad ši informacija nebuvo viešinama, nes Seimo narės motinai tai labai skaudi tema.

Automobilį Seimo narės motinai išperkamosios nuomos būdu nuomoja „valstiečių žaliųjų“ lyderio Ramūno Karbauskio valdoma žemės ūkio bendrovė „Agrokoncernas“,


Rašyti komentarą...
A
Ar
2017-01-19 21:33:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai moralu taip gautus pinigus ,kišti į prabangos prekes.
Atsakyti
-1

V
V
2017-01-20 01:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sujudo senoji gvardija. Nepatinka, kad Karbauskio iniciatyva mažinama korupcija ir jau daug blaiviai mąstančių žmonių patikėjo, kad gal jau atsirado šviesa tunelio gale: išdraskys Lietuvos geležinkelių korupcinį žiedą, po to imsis kelininkų, optimizuos biurokratinį aparatą, Sodrą ir t.t.. Bet ne, senajai nomenklatūrai reikia korupcinių pinigų. Tai užsuko žiniasklaidos mašiną. Jei kas pasigilintų, tai labai panašu, kai žiniasklaida "valgė" Paksą, Uspaskichą... Gėda, net dabar nesusivokia, kad gal jau užteks grobti Lietuvos pinigus. Vietoj to, kad remtų Karbauskio ir Skvernelio geras iniciatyvas, kabinėjasi prie antraeilių dalykų (bent jau šiuo metu). Matyt kai kam nesinori matyti Karbauskio iškilimo ir Skvernelio tapimo Prezidentu...
Atsakyti
-1

J
Jo
2017-01-19 21:59:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Logiskai mastant, ar ne pigiau uzmoketi iskart visa suma, jeigu turi ta suma. Kazkokia nesamone...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų