REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį simbolinėje vietoje – prie Danės upės, šalia Žvejo paminklo bei istorinės miesto rotušės - naujasis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas perėmė regalijas iš savo pirmtako Rimanto Taraškevičiaus, praneša VE.lt.

REKLAMA
REKLAMA

„Neslėpsiu – ši diena svarbiausia mano gyvenime. Jaudinuosi labiau nei bet kada“, – ceremonijos metu miestiečiams prisipažino V. Grubliauskas.

REKLAMA

Padėkojęs abu nepriklausomybės dešimtmečius prie Klaipėdos vairo stovėjusiems žmonėms, naujasis meras ypač daug dėmesio skyrė Alfonsui Žaliui.

„Tai – pavyzdys, kuriuo sekė, seka ir, kiek man pavyks, seksiu ir aš“, – sakė V. Grubliauskas.

Dėkodamas R. Taraškevičiui V. Grubliauskas atkreipė dėmesį, kad Klaipėda - išskirtinė visos šalies kontekste ne tik tuo, kad yra Lietuvos kaip jūrinės valstybės sostinė, bet ir nuoseklia du dešimtmečius besitęsiančia politika, puikiais žmonėmis. Visa tai ir esanti paslaptis, kodėl Klaipėda tapo Lietuvos supermiestu, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo naujasis miesto vadovas.

REKLAMA
REKLAMA

„Nesiekime daryti vien tik didelius darbus. Darykime daug mažų, bet su didele meile“, – prisimindamas Motinos Teresės žodžius į klaipėdiečius kreipėsi jis.

Naujajam miesto vadovui perduodamas regalijas jo pirmtakas R. Taraškevičius sakė neabejojantis, kad šios pateko į geras rankas ir linkėjo V. Grubliauskui jas nešioti ne vieną kadenciją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Miestiečiai griežti, jie labiau vertina gerus darbus nei gerus žodžius“, – sakė R. Taraškevičius.

Danės upe į ceremonijos vietą atplaukusį V. Grubliauską lydėjo miesto garbės piliečiai Valentinas Greičiūnas ir Martinas Gusiatinas, ceremoniją vedė aktorius Vytautas Paukštė, o miesto antspaudą merui įteikė brolis Benediktas. Jau pasipuošęs regalijomis naujasis meras stebėti ceremonijos susirinkusius klaipėdiečius pradžiugino ne tik gražiais žodžiais, bet ir trimitu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų