Į savivaldybių tarybas veržiasi ir olimpiniai čempionai, ir scenos žvaigždės

Kovo pradžioje vyksiančiuose rinkimuose į savivaldybių tarybas partijų ar visuomeninių komitetų sąrašuose galima išvysti ne tik politikų pavardes. Norą kovoti dėl miesto tarybos nario kėdės pareiškė ir žinomi Lietuvos žmonės: sportininkai, aktoriai, dainininkai ir žurnalistai. Portalas tv3.lt nusprendė pasidomėti, kurie visuomenėje pažįstami veidai nusprendė žengti į politiką.

31

Dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose užsiregistravo 97 visuomeniniai rinkimų komitetai, kuriuose virš 6 tūkst. narių. Savo kandidatus iškėlė ir 18 politinių partijų.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės veržiasi į savivaldybių tarybas

Valdyti Vilnių nori „Eurovizijos“ dalyviai

Norą atsisėsti į savivaldybės tarybos nario kėdę išreiškė dalis šalies muzikos pasaulio atstovų. Su komitetu „Judėk, Vilniau“ rinkimuose dalyvaus dainininkas Vaidas Baumila, kuris kartu su Monika Linkyte 2015 m. atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“. Politiko duonos paragauti nusprendė ir kitas Senojo žemyno dainų konkurse dalyvavęs muzikantas. Tai Jurgis Didžiulis, kuris sėkmės rinkimuose tikisi su komitetu „Bendruomeniškas Vilnius“.

Patekti į savivaldybės tarybą kartu su dabartinio miesto mero Remigijaus Šimašiaus komitetu „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės“ siekia ir dainininkė, buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė. Su Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio judėjimu „Vieningas Kaunas“ į tarybą bandys patekti Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas baritonas Benjaminas Želvys.

Klaipėdoje sėkmės tikisi muzikos prodiuseris Gintaras Bendžius, esantis komiteto „Mano Klaipėda“ sąraše. Rinkimuose į Šiaulių miesto tarybą kartu su Seimo nario Valerijaus Simuliko komitetu „Už Šiaulius“ savo laimę bandys grupės „Jonis“ narys Pranciškus Trijonis. Alytuje Lietuvos centro partijos sąraše galima išvysti atlikėjos Astos Pilypaitės pavardę, o Marijampolėje valstiečių sąraše – realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvavęs Vilius Krivickas.

Gausus sportininkų desantas

Siekti vietos savivaldybių tarybose nusprendė nemaža dalis sporto pasaulio atstovų. Visuomeninį komitetą „Judėk, Vilniau“ į rinkimus veda krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas. Po šio judėjimo vėliava į Vilniaus miesto savivaldybę bandys patekti olimpinė ir pasaulio čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė–Zadneprovskienė, penkiakovininkas, pasaulio čempionato prizininkas Justinas Kinderis, krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis, buvęs futbolininkas, teisėjas Paulius Malžinskas. Buvęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos futbolo rinkinės treneris Benjaminas Zelkevičius rinkimuose dalyvauti planuoja su komitetu „Gedimino miestas“.

REKLAMA

Garsių sporto vardų netrūksta ir Šiauliuose. Vietos krepšinio klubo treneris, Europos čempionas Antanas Sireika kandidatuoja su dabartinio miesto mero Artūro Visocko sąrašu „Dirbame miestui“. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovoję baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas vietos taryboje sieks su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu.

Klaipėdoje rinkimuose dalyvaus buvęs krepšininkas, Europos ir Eurolygos čempionas Eurelijus Žukauskas. 2,16 m aukštaūgis kandidatuoja su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Dviračių sporto žvaigždė Tomas Vaitkus rinkimuose planuoja dalyvauti su judėjimu „Už pokyčius Klaipėdoje“, o „Mano Klaipėda“ sąraše galima išvysti dar praėjusį sezoną „Atlanto“ garbę gynusio saugo Andriaus Bartkaus pavardę.

Įdomi situacija Alytuje. Buvęs krepšinio klubo vadovas, treneris Tomas Pačėsas į pergalę rinkimuose ves komitetą „Už Alytų“, o šiame klube trenerio asistentu dirbantis buvęs krepšininkas, olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius į tarybą bandys patekti su Naglio Puteikio vadovaujama „Lietuvos centro partija“. Prisidėti prie Panevėžio miesto savivaldybės sprendimų mėgins vis dar aktyviai žaidžiantis buvęs Marijampolės „Sūduvos“, Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Paulius Janušauskas.

Pijus iš Naisių ir Krivickų šeima

Prisidėti prie sostinės savivaldybėje priimamų sprendimų nori ir teatro scenoje bei televizijos ekranuose pasirodantys aktoriai. Gediminas Storpirštis rinkimuose dalyvaus su komitetu „Bendruomeniškas Vilnius“, Eimutis Kvoščiauskas su „Judėk, Vilniau“, o Kostas Smoriginas yra tarp judėjimo „Gedimino miestas“ narių.


Rašyti komentarą...
t
taip...
2019-01-06 16:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
kogi jums truksta? jug zmones ims jusu nekesti. Apkalbineti ir tt. cirkai!!!
Atsakyti
0

s
senis
2019-01-06 16:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
mus rikėjus jie skaito visiškais durniais ,o gal ištiesu mes durniai.
Atsakyti
0

T
Tomas
2019-01-06 18:10:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brangiause nieko neveikimo profesija būtų tokie pinigai kada turi kiaturesdesim du metus pencijiny stažą ir gauni tris šimtus supistu eurų gal nebūtų tokios eilės prie lovio pagalvokit marazmos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų