Į kampą įspraustas ministras prabilo griežtesniu tonu

Į teisingumo ministrus paskirtas socialdemokratas Julius Pagojus sako, kad sprendimą dėl tolesnių galimybių užimti šį postą priims tik po pokalbio su paskirtuoju premjeru Sauliumi Skverneliu.

„Bet kokius sprendimus priimsiu ar nepriimsiu, padarysiu tai tik pasitaręs su paskirtuoju premjeru, - BNS sakė J.Pagojus. - Tikrai negaliu pasakyti apie tai, ką prezidentė matė, ar nematė, bet su prezidente tikrai kalbėjomės apie tai“.

Jis kol kas nežino, kada susitiks su paskirtuoju premjeru.

Prezidentūra trečiadienį BNS patvirtino, kad D.Grybauskaitei buvo žinomas faktas, jog „kandidatas yra praradęs teisę vairuoti esant neblaiviam“, o konsultuojantis dėl kandidatūros skyrimo su paskirtuoju premjeru ši informacija nebuvo lemianti.

Naujai aiškėjančios detalės, kaip nurodoma Prezidentės spaudos tarnybos komentare, „nemaloniai stebina, jas turės įvertinti kandidatą teikęs paskirtasis premjeras S.Skvernelis.

Policijos duomenimis, tuomečio teisingumo viceministro J.Pagojaus vairuojamas automobilis buvo sustabdytas pernai gegužės pabaigoje, kelyje Smiltynė-Nida. Patikrinus J.Pagojų alkotesteriu nustatytas 0,67 promilės girtumas. Jis pareigūnus informavo apie darbovietę, bet ne apie pareigas, kaip įvardijo pats, siekdamas nesukelti įspūdžio, jog daro spaudimą policijai.

S.Skvernelis BNS sakė, kad apie šį faktą jis sužinojo prieš teikdamas J.Pagojaus kandidatūrą, bet „pakankamai vėlai“ ir apie tai informavo prezidentę, pritarusią J.Pagojaus skyrimui ministru. Jis kol kas nemato kliūčių koalicijos partnerių socialdemokratų kandidato skyrimui ministru.

 


Rašyti komentarą...
E
Ecka
2016-12-02 13:45:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikras Kim Čen Unas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų