Prezidentė išbraukė Julių Pagojų iš Vyriausybės sudėties Atnaujinta

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį išbraukė teisingumo ministru siūlytą socialdemokratą Julių Pagojų iš patvirtintos Vyriausybės sudėties.

10

Anot prezidentės spaudos tarnybos, atitinkamą dekretą šalies vadovė pasirašiusi gavusi paskirtojo premjero Sauliaus Skvernelio teikimą.

Aiškėjančios detalės apie ministrą nemaloniai nustebino prezidentę

Informacija apie tai, kad paskirtajam teisingumo ministrui Juliui Pagojui atimta teisė vairuoti už vairavimą esant neblaiviam, prezidentei Daliai Grybauskaitei buvo žinoma, tačiau naujai aiškėjančias aplinkybes turės įvertinti paskirtasis premjeras, nurodo Prezidentūra.

„Prezidentei buvo žinomas faktas, kad kandidatas yra praradęs teisę vairuoti. Konsultuojantis dėl kandidatūros skyrimo su paskirtuoju Ministru Pirmininku ši informacija nebuvo lemianti. Naujai aiškėjančios detalės nemaloniai stebina, jas turės įvertinti kandidatą teikęs Ministras Pirmininkas“, - nurodoma BNS atsiųstame Prezidentės spaudos tarnybos komentare.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prezidentė susitiko su Juliumi Pagojumi

J.Pagojus BNS trečiadienį teigė, jog pokalbyje su prezidente antradienį ją informavo apie tai, jog yra netekęs teisės vairuoti dėl to, kad buvo sulaikytas neblaivus už vairo.

Policijos duomenimis, J.Pagojaus vairuojamas automobilis buvo sustabdytas pernai gegužės pabaigoje, kelyje Smiltynė-Nida. Patikrinus J.Pagojų alkotesteriu nustatytas 0,67 promilės girtumas. Policija nurodė, kad J.Pagojus, kurį pareigūnai pernai sustabdė neblaivų prie vairo, nutylėjo faktą, jog tuo metu ėjo teisingumo viceministro pareigas, todėl įvykis nebuvo įtrauktas į policijos suvestines. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų