Į duris beldžia savaitgalis: skubėkite džiaugtis vasariškais orais

Į duris jau beldžia savaitgalis. Penktadienis Vilniuje saulėtas ir šiltas. Oro temperatūra perkopusi 20-ies laipsnių ribą. Sinoptikai prognozuoja, kad savaitgalį orai tikrai nebus prastesni. Tai gali būti viena paskutinių progų pasimėgauti vasarišku oru.

Penktadienio vakarą ir vėliau naktį Lietuvoje vyraus mažai debesuoti orai, lietaus nebus, vėjo irgi nebus. Kažkokie lietaus debesys keliaus per Baltijos jūrą ir taikysis į Latvijos pakrantę. Gali būti, kad kai kurie jų, užsuks ir į Lietuvos pajūrį. Tokiu atveju ten truputį palytų.

Šeštadienį ryto valandomis visi storesni debesys nuo Lietuvos pakrančių nutols. Vyraus menkai debesuoti orai, bus daug saulės, lietaus tikimybė bus tokia menka, kad į ją galima nekreipti dėmesio. Vėjas nepastovios krypties, silpnas.

„Kitaip tariant, pirmoji savaitgalio diena bus išties puiki. Naktį šiek tiek palynoti gali kur nors prie jūros, šalies šiaurės vakaruose. Kitur naktis mažai debesuota. Diena irgi bus šviesi, saulėta, lietaus tikimybė labai menka. Vėjas visą parą silpnas arba ir visai jokio. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 6 – 8, prie pat jūros apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20 – 22 šilumos", – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį didės ciklono įtaka. Dėl jos naktį vietomis, dieną daug kur pasirodys neilgai trunkantis ir nelabai gausus lietus. Nupraus ir tiek. Naktį atvės iki 12 – 14, dieną šils iki 22 – 24 laipsnių, vakaruose, prie jūros bus apie 19 – 20. Palis ir pirmadienį – naktį vietomis, dieną tik kai kur. Bus dar šilčiau: naktį atvės iki 14 – 16, dieną oras šils iki 24 – 26 laipsnių šilumos, Pietų Lietuvoje gali būti ir dar kokiu laipsniu šilčiau. Kitą savaitę šiluma laipsniškai atslūgs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų