Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Už karantinavimosi taisyklių pažeidimus trys Pagėgių ir Šilutės rajono gyventojos sulaukė baudų, pirmadienį pranešė prokuratūra.

Už karantinavimosi taisyklių pažeidimus trys Pagėgių ir Šilutės rajono gyventojos sulaukė baudų, pirmadienį pranešė prokuratūra.

REKLAMA

52 metų Pagėgių gyventoja nubausta 500 eurų įmoka į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą ir šešių mėnesių laisvės apribojimu už tai, kad sirgdama COVID-19 bendravo su kitais asmenimis.

Moteriai praėjusių metų pabaigoje nustatyta COVID-19 liga. Ji Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistų buvo įspėta apie privalomą karantinavimąsį, tačiau šio įpareigojimo nesilaikė.

Po trijų dienų nuo saviizoliacijos pradžios pas sergančią Pagėgių gyventoją svečiavosi jos giminaitė. Alkoholiniais gėrimais besivaišinančias ir saviizoliacijos taisykles pažeidusias moteris pastebėjo netoliese gyvenantys žmonės ir pranešė apie tai pareigūnams.

Dar dviem Šilutės rajono gyventojoms už analogiškus pažeidimus skirtos baudos.

Šilutės rajone gyvenanti 43 metų moteris, likus dviem dienom iki privalomo karantinavimosi pabaigos, išvyko apsipirkti į Šilutę. Už tai jai skirta 1800 eurų bauda.

REKLAMA

55-erių Šilutės rajono gyventojai teismas skyrė 2000 eurų baudą už tai, kad privalėdama izoliuotis, ji nuvyko į medicinos įstaigą vizitui, dėl kurio buvo susitarusi gerokai anksčiau, nei jai buvo nustatyta COVID-19 liga.

Visais trimis atvejais bylos baigtos baudžiamaisiais įsakymais.

Anot prokuratūros pranešimo, netrukus į teisiamųjų suolą dėl saviizoliacijos pažeidimo sės ir 35 metų Šilutės rajono gyventojas.

Policijos duomenimis, jis, žinodamas, kad serga COVID-19 ir būdamas įpareigotas laikytis karantino sąlygų, lankėsi Šilutės mieste ir taip sukėlė pavojų kitam asmeniui užsikrėsti pavojinga liga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų