Palangoje vykusiame Lietuvos pajūrio gelbėjimo čempionate nepralenkiami buvo šventojiškiai. Šį titulą jie iškovojo Palangoje po keletą valandų trukusios inirtingos kovos.

GelbėtojaiPalangos, Šventosios, Klaipėdos bei Neringos dėl profesionaliausiųjų titulo susirungė pirmadienį. Maždaug keturias valandas trukusių varžybų metu pajūrio gelbėtojai turėjo pademonstruoti savo vikrumą, sumanumą, ištvermę, skęstančiųjų gelbėjimo, nešimo, dirbtinio kvėpavimo darymo ir kitus įgūdžius.

Po inirtingos kovos susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Šventosios gelbėtojai. Antra vieta atiteko Palangos pajūrio sergėtojams, trečia – Klaipėdos gelbėtojams.

Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas pabrėžė, jog tokios profesionalumo varžybos reikalingos ne tik patiems pajūrio gelbėtojams, bet ir poilsiautojams. „Norime, kad pajūryje besiilsintys žmonės matytų, kokie gelbėtojai saugo jų gyvybes. Taip pat norisi, kad gelbėtojai tarpusavy pasidalintų patirtimi, pademonstruotų profesinius įgūdžius“, - Lietuvos pajūrio gelbėtojų čempionato tikslus vardijo J. Pirožnikas.

Praėjusiais metais tokios profesinės gelbėtojų varžybos rengtos Klaipėdoje, kitąmet estafetė bus perduoda Neringai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų