Gelbėjimo operacija Kaune: bute rasta negyva senolė, šalia jos buvusiai dukrai prireikė medikų pagalbos

Po kelias valandas bandymo patekti į butą Kaune, jame rasta negyva devyniasdešimtmetė senolė. O tame pačiame bute buvusiai neįgaliai jos dukrai prireikė skubios medikų pagalbos.

8

Nerimastingo pranešimo iš kauniečio policijos pareigūnai sulaukė apie 14 valandą. Vyras tikino, kad negali susisiekti su daugiabutyje Dainavos mikrorajone gyvenančia žmonos seserimi, gimusia 1930 m. Devyniasdešimtmetė moteris bute gyveno su neįgalia dukra.

Pareigūnai atvyko į V. Krėvės prospekto 71 pažymėtą namą, tačiau patekti į penktame aukšte esantį butą nepavyko. Šarvuotų durų niekas neatidarė, neatsiliepė ir skambinant telefonu.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gelbėjimo operacija Kaune: bute rasta negyva senolė, šalia jos buvusiai dukrai prireikė medikų pagalbos

Tuomet į pagalbą nuspręsta kviesti ugniagesius. Ugniagesiai ketino prie buto langų pakilti kopėčiomis. Deja, prisnigtame kieme nepavyko stabiliai pastatyti automobilio, atramoms tvirtai įsiremti į žemę trukdė išvažinėtos provėžos.

Iškviesti aukštalipiai. Atvykę specialistai pakilo ant daugiabučio stogo ir virvėmis nusileido į penkto aukšto balkoną, pro jį ir pateko vidun. Į vidų įleisti policijos pareigūnai. Bute rasta senolė jau buvo be gyvybės ženklų. Atvykę medikai konstatavo devyniasdešimties metų moters mirtį. Ant kūno akivaizdžių smurto žymių nesimatė. Į įvykio vietą iškviestas teismo medicinos ekspertas, kuris ir nustatys ar moters mirtis smurtinė.

Tame pačiame bute gyvenusią neįgalią moters dukrą medikai skubiai išvežė į ligoninę. Čia 54 metų kaunietė kurį laiką bus stebima. Dėl ligos moteris negalėjo tiksliai pasakyti kada mirė mama. Kiek laiko ji praleido bute su mirusia mama paaiškės po tyrimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų