Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Pašto pervežimo centre per savaitę, nuo rugsėjo 6 dienos iki rugsėjo 12 dienos, sulaikė dešimt siuntų su įvairiomis prekėmis, kurios pagamintos, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

REKLAMA

Patikrinę iš Kinijos, Singapūro ir Honkongo atsiųstų paketų turinį, muitininkai aptiko 422 prekes, pažymėtas  garsių gamintojų vardais – „Adidas“, „Calvin Klein“, „Emporio Armani“, „Louis Vuitton“, „Chanel“, „Pandora“, „Dolce Gabbana“, „Ray Ban“.

Kadangi siunčiamų daiktų kokybė gerokai skyrėsi nuo originalių prekių, muitininkai sulaikė prekes ir informavo prekės ženklų savininkų atstovus.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak muitinės specialistų, prekių ženklų savininkai beveik visais atvejais patvirtina, kad muitinės pareigūnų sulaikytos prekės iš tiesų yra klastotės.

Sulaikytuose paketuose rasta sportinių kostiumų, moteriškų rankinių, laikrodžių, mobiliųjų telefonų, akinių nuo saulės, medikamentų, bižuterijos, įvairių smulkios galanterijos dirbinių.

Klastotės, galinčios turėti neigiamą poveikį vartotojų sveikatai ir saugai, dažniausiai mažais kiekiais siunčiamos iš Kinijos, Indijos, Taivano, Honkongo, Singapūro. Muitinės pareigūnai Vilniaus Pašto pervežimo centre šiais metais sulaikė apie 300 siuntų, kuriose buvo daugiau kaip 6500 įvairių prekių, kaip įtariama, pagamintų pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų