ray ban

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ray ban“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ray ban“.

„Facebook“ pristatė išmaniuosius akinius: jų funkcijos – atima žadą

Išmaniosios technologijos persikelia į akinius nuo saulės – tokį produktą pristatė „Facebook“. Su kompanijos „Ray Ban“ rėmeliais pagaminti išmanieji akiniai galima fotografuoti, filmuoti, klausytis muzikos, dalintis turiniu, atsiliepti į skambučius, jie turi kitų funkcijų, pavyzdžiui – valdymas balsu. Pradžiai akinius bus galima rinktis iš 20 skirtingų stiliaus kombinacijų. Jų kaina siekia 299 JAV dolerių.
2021-09-14

Feisbuko kenkėjiškos reklamos šalinimas: viskas, ką reikia žinoti apie „Ray Ban“ apgaulę

„Scam“, arba tiesiog apgaulės internete yra nuolatinis socialinių tinklų palydovas. „Ray Ban“ akinių reklama yra tikriausiai vienas iš seniausių ir ilgaamžiškiausių to pavyzdžių. Nuolat, kaip feniksas, atgimstantis kvietimas įsigyti pigių vardinių akinių ne tik erzina, bet ir kelia saugumo pavojų. „Ray ban“ apgaulė yra skirta sugundyti žmones apsilankyti tinklapyje, kuris tariamai siūlo vardinius akinius už itin mažą kainą.
2021-05-17

Visažistė Justina Gafarovaitė-Rašimienė: mokykloje nuolatos žaisdavau su kosmetikos priemonėmis pasislėpusi po stalu

Ji tikroji grožio dievaitė, ir ne tik dėl savo įstabių veido bruožų, o ir dėl savo pašaukimo. Būdama tik 23 metų, Justina Gafarovaitė-Rašimienė yra turi įkūrus savo makiažo studiją, kurioje gražina didžiąją dalį vilniečių. Ji makiažo virtuozė, be kurios neapsieina ir mados verslo atstovai, kurdami savo fotosesijas. - Esi žinomos ir sėkmingos Lietuvoje makiažo studijos „Gafaro“ įkūrėja.
2015-09-14

Akiniai nuo saulės – ir sveika, ir stilinga

Pagaliau atėjo sezonas, kai saulę galima matyti ne tik televizoriaus ekrane. Jos dabar gausu visur – darbo kabinete, prie ežero, lauko kavinėje, automobilyje. Ji nė kiek nesidrovėdama plieskia spinduliais tiesiai į akis. Taigi nebelieka nieko kito, kaip pasislėpti nuo jos už tamsių akinių. Metas garderobą papildyti dar vienu atributu – akiniais nuo saulės. Akiniai nuo saulės – kiekvienu metų laiku svarbus aksesuaras. Vis dėlto tikrąjį populiarumo piką jie pasiekia vasarą.
2012-06-16

Pristatytos karščiausios 2012 m. pavasario/vasaros prestižinių akinių kolekcijos

Antradienio popietę pasaulinė akinių rėmelių kūrimo bei gaminimo lyderė „Luxottica“, pakvietė susipažinti su karščiausiomis 2012 m. pavasario/vasaros prestižinių akinių kolekcijomis ir ant ateinančio šiltojo sezono podiumų karaliausiančiomis mados tendencijomis.
2011-11-29

Garsių gamintojų klastotės Lietuvos vartotojus pasiekia pašto siuntose

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Pašto pervežimo centre per savaitę, nuo rugsėjo 6 dienos iki rugsėjo 12 dienos, sulaikė dešimt siuntų su įvairiomis prekėmis, kurios pagamintos, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.
titulinis 2011-09-13

Armijai… ir civiliams - menas būti vyru

Armijai turime būti dėkingi už daug ką – ne vien už laimingą ir saugią vaikystę. Nė vien už išvadavimą ar vyriškumo mokyklą. Ne vien už GPS, mobiliuosius telefonus ir 4X4 džipus.  Kai kitą kartą rėdysitės į pasimatymą, į darbą, į kalnus ar į tėvų susirinkimą – atminkite, Jūsų drabužiai yra apšlakstyti krauju. Kadaise juos sukūrę vyrai kovėsi už taiką ir demokratiją, už Jūsų saugumą ir svajones... Ir jie tenorėjo, kad ta kova būtų kuo patogesnė.
2010-06-09

„Mados infekcijos“ seminaruose – trys pranešėjai

Antrąją festivalio „Mados infekcija“ dieną, kovo 21-ąją, šeštadienį sostinės Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2) tradiciškai bus rengiami seminarai madai aktualiais klausimais. Trimis skirtingomis temomis savo patirtimi dalinsis pranešėjai iš užsienio, o žiūrovai juose galės apsilankyti nemokamai. Apie V. Westwood kūrybos metodus Pirmąjį pranešimą ŠMC „Kino salėje“ šeštadienį 10 val. ryto skaitys viešnia iš Vokietijos Martina Glomb, dirbusi su grasiąja dizainere Vivienne Westwood.
2009-03-18
Į viršų