Nuo kada pradėti seksualinį švietimą ir kokie dalykai turi būti mokomi, turi spręsti ekspertai, o politikai - tik formaliai tvirtinti sprendimus, teigia švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

"Sprendžia ne politikai, o ekspertai. Jie turi sutarti, nuo kada (...) ir kokie dalykai turi būti mokomi, ir iš to turi išplaukti formalūs politikų padaromi sprendimai", - sakė G. Steponavičius pirmadienį.

Diskusijas ta tema vėl atgaivino vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės pareiškimas, kad seksualinis švietimas apsaugotų vaikus nuo išnaudojimo.

Kontrolierės teigimu, problemų toje srityje kyla dėl to, kad Lietuva nėra ratifikavusi konvencijos dėl seksualinės prievartos.


Rašyti komentarą...
E
Esavicius
2010-12-27 13:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau pasiruošta "švietimui": Švedijos lytinio švietimo asociacijos (RFSU) išleista knyga berniukams nuo 10 metų „Dic-ktionary“. Tai ne gramatikos klaida — jei tai būtų „Dictionary“, manytume, kad tai „Žodynėlis“.

Bet čia — „Diko žodynėlis“. Viską paaiškina knygos paantraštė: „Ką kiekvienas vyras turi žinoti apie savo daikčiuką“.

Leidinukas iliustruotas daugybe „daikčiukų“ nuotraukų. Fotografuota įvairiausiais rakursais: iš priekio, užpakalio, net „aukštyn kojomis“.

Anatomijos vaizdeliai — įvairiausių spalvų. Tekstas taip pat atitinka iliustracijas. Matyt, berniukams labai svarbu žinoti, kad „kiekviena sperma skiriasi skoniu ir kad jis panašus į kamambero sūrio skonį“.

"Šiuolaikiški" tėvai ir mokytojai, matyt, nesidrovės per Kalėdas mažametėms įteikti ir joms skirtų knygučių „Putytės enciklopedija“ ir „Klitorinio sekso gidas“.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų