G. Steponavičius: dėl seksualinio švietimo turi spręsti ekspertai

Publikuota 2010.12.27 12:40

Esavicius 2010-12-27 13:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau pasiruošta "švietimui": Švedijos lytinio švietimo asociacijos (RFSU) išleista knyga berniukams nuo 10 metų „Dic-ktionary“. Tai ne gramatikos klaida — jei tai būtų „Dictionary“, manytume, kad tai „Žodynėlis“.

Bet čia — „Diko žodynėlis“. Viską paaiškina knygos paantraštė: „Ką kiekvienas vyras turi žinoti apie savo daikčiuką“.

Leidinukas iliustruotas daugybe „daikčiukų“ nuotraukų. Fotografuota įvairiausiais rakursais: iš priekio, užpakalio, net „aukštyn kojomis“.

Anatomijos vaizdeliai — įvairiausių spalvų. Tekstas taip pat atitinka iliustracijas. Matyt, berniukams labai svarbu žinoti, kad „kiekviena sperma skiriasi skoniu ir kad jis panašus į kamambero sūrio skonį“.

"Šiuolaikiški" tėvai ir mokytojai, matyt, nesidrovės per Kalėdas mažametėms įteikti ir joms skirtų knygučių „Putytės enciklopedija“ ir „Klitorinio sekso gidas“.

   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų