Eugenijus Gentvilas: neabejoju, kad Liberalų sąjūdis Seimo rinkimuose peržengs 5 proc. ribą

Liberalų Seimo rinkimų sąrašo lyderis Eugenijus Gentvilas tvirtina, kad nepaisant smukusių reitingų partijai pavyks sutelkti savo rinkėjus ir Liberalų sąjūdis rinkimuose peržengs 5 proc. ribą, norint patekti į Seimą.

„Tikruosius dalykus matysime spalio 9-ą (Seimo rinkimų diena - BNS). Tie pašaliniai poveikiai aišku turėjo savo rezultatą, tačiau tai ne pirmas kartas kai reitingai staiga pasikeičia. Ne dėl to, kad sociologai blogai ką nors daro, bet tauta persigalvoja. Aš labai tikiu, kad paskutinės trys savaitės mūsų liberalų veiklos, aktyvios veiklos, duos savo rezultatus“, - BNS sakė E.Gentvilas.

Pasak jo, kol kas dar nepradėti rodyti reklaminiai vaizdo klipai, tik nuo pirmadienio pasirodys įvairūs Liberalų sąjūdžio stendai ir plakatai, taip pat tikimasi sėkmingai pasirodyti debatuose.

„Rinkimų kampanija tik tik prasideda. Aš nė kiek neabejoju dėl tų 5 proc., mūsų tikslas yra mobilizuoti liberaliai mąstančius rinkėjus, kurie balsuoja už liberalias vertybes (...) Turėjome stabilų elektoratą, kuris, pripažįstu, turbūt suabejojo, todėl mūsų reikalas yra juos mobilizuoti“, - tvirtino E.Gentvilas.

REKLAMA

Jis pripažino, kad Liberalų sąjūdžio reitingų kritimui įtakos turėjo vieši buvusio partijos lyderio Eligijaus Masiulio paaiškinimais apie politinės korupcijos bylą.

„Visi tą pastebi ir visi po tų pasisakymų galvojo, kokią įtaką tai gali turėti (...) Aš manau, kad tai sukėlė šoko efektą, tačiau liberalų rinkėjas yra racionalus pagal daugelį parametrų - išsilavinimą ir, pavyzdžiui, netgi elgseną rinkimų metu, daugiausiai savo sąrašą reitinguoja liberalų rinkėjai. Dabar mūsų rinkėjai atsitraukė, tačiau jų balsai niekur nenukeliavo - jie stabtelėjo ir mūsų reikalas yra vėl juos mobilizuoti“, - teigė E.Gentvilas.

Sociologinių tyrimų bendrovės „Vilmorus“ apklausa taip pat parodė, kad Liberalų sąjūdžio reitingas krito nuo 5,9 proc. liepą iki 2,7 proc. rugsėjį. „Vilmorus“ apklausa vykdyta rugsėjo 2-10 dienomis. E.Masiulis versiją, jog iš „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ėmė ne kyšį, o paskola būstui, pateikė rugsėjo 6-osios vakarą.

Teisėsauga įtaria, kad E. Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.

Seimo rinkimai vyks spalio 9 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų