Dvi merginas nuskriaudusio mušeikos ieško ir policija, ir paauglės draugai

Šeštadienį po vidurnakčio į Konstitucijos prospektą prireikė ir medikų, ir policijos. 19-metis vaikinas sumušė dvi merginas. Vieną jų, dar nepilnametę, medikai išvežė į ligoninę.

28

Incidentas įvyko, kai merginos nusprendė važiuoti namo. 18-metė, dabar jau buvusi mušeikos mergina, su 17-mete patraukė autobuso link. Nepatenkintas, kad paliekamas, vaikinas prisivijo merginas ir pradėjo jas daužyti. Kartą trinktelėjęs savo draugei ir kelis kartus nepilnametei į veidą mušeika po įvykio pabėgo.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktis ir Vilnius

Labiausiai nukentėjo paauglė – kraujuojančią ištinusiu veidu 17-metę medikai nusprendė vežti į Santariškių ligoninę. Mušeikos ieško policija. Įvykio vietoje susirinkę jaunuoliai sakė patys surasiantys kaltininką ir jį nubausiantis.

O Vilniaus gatvėse naktį buvo ramu. Įkliuvo tik vienas apgirtęs. Vinco Kudirkos gatvėje sustabdytas opelio vairuotojas įpūtė 0,48 prom. Jis žadėjo važiuoti pasitikrinti girtumą dar kartą Priklausomybės ligų centre, nes esą važiavo išgėręs tik truputį vyno. Dar vieną vairuotoją pareigūnai patys nuvežė į Priklausomybės ligų centrą, nes įtarė, kad vaikinas vairavo apsvaigęs nuo narkotikų.

REKLAMA

Po vidurnakčio reidas vyko prie Edukologijos universiteto. Girtų vairuotojų čia nebuvo. Stabdomas vienas „Opel Omega“ vos neatsitrenkė į atitvarą. Paaiškėjo, kad automobilio padangos visiškai sudėvėtos. „Plikomis“ padangomis važinėjantis jaunuolis skundėsi, kad remontininkai jam niekaip negali sureguliuoti važiuoklės, dėl išvirtusių ratų yra gadinamos padangos. Šiuo automobiliu policija uždraudė važiuoti, jam buvo panaikinta techninė apžiūra.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų