Devynis šlakius sužvejojusiems vyrams skyrė 26 tūkst. eurų baudą

Klaipėdos ir Šilutės rajonuose esančiame Veiviržo ichtiologiniame draustinyje, Šalpės upėje, devynis šlakius tinklais sužvejojusiems vyrams teks atlyginti daugiau kaip 26 tūkst. eurų žalą gamtai. 

Pasak Aplinkos apsaugos departamento, 25 metrų ilgio statomaisiais tinklais žvejojusius vyrus praėjusį savaitgalį sulaikė Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai. 

Šiuo metu pagal žalos žuvų ištekliams apskaičiavimo tvarką vieno šlakio bazinis įkainis – 970 eurų, tačiau kadangi pažeidimas padarytas draustinyje, pritaikytas trigubas bazinis įkainis. 

Iš viso neteisėtai žvejojusiems vyrams teks atlyginti 26 190 eurų žalą gamtai ir sumokėti nuo 120 iki 350 eurų siekiančią baudą už žvejybą tinklais. 

Dar vieną pažeidėją Klaipėdos aplinkosaugininkai savaitgalį sulaikė prie Ašvos upės. Čia tinklais žvejojęs ir lašišą pagavęs vyras turės atlyginti bemaž tūkstančio eurų žalą gamtai ir sumokėti 120-350 eurų dydžio baudą. 

Anot aplinkosaugininkų, šis pažeidėjas už brakonieriavimą jau buvo baustas ir prieš tris mėnesius. 


Rašyti komentarą...
8
88
2020-11-04 15:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keli nususę žuveliokai 2.6 karto brangesni nei suluošinta nepilnametė! BANANŲ VALSTYBĖ!
Atsakyti
0

V
Vat
2020-11-28 15:01:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausiai ponai turi paklausti kodėl žmogus taip pasielgė ,paskui baust ir tai pagal žmogaus kišenę . Gal žmogus neturi ką valgyt?Vieno žmogaus parašytos ir patvirtintos taisykės ezina daugumą ir skatina nesilaikyti tokių "Įstatymų". Neišmoksta tik žmogeliai tai gyventi kaip žvėreliai... Aplinkos apsaugos miniisterija veikia neatsižvelgdama į daugumos LR piliečių valią?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų