Palangoje trečiadienio popietę neabejingi poilsiautojai ir policijos pareigūnai vaikėsi dviračiu sprunkantį žmogų, kurio šuo apkandžiojo paplūdimyje su šeima buvusią mergaitę.

Netrukus bendromis pastangomis pusamžis vyras buvo sulaikytas Birutės alėjoje. Jis prancūzų buldogų veislės šunį vežėsi prie dviračio pritvirtintame krepšyje. Pamatęs jo link važiuojantį policijos ekipažą, vyras dar bandė staigiai mestis į kitą gatvę, tačiau toks manevras apčiuopiamos naudos nedavė.

Netrukus nedrausmingas šuns savininkas atsidūrė ant galinės policijos automobilio sėdynės. Kartu su savo augintiniu. Tuo tarpu dviratį šiaip ne taip pavyko sutalpinti į bagažinę.

Kaip portalui  Balsas.lt pasakojo įvykio liudininkas, kuris pats vaikėsi be jokios sąžinės graužaties sprukusį vyrą, nelaimė įvyko paplūdimyje netoli tilto.

„Paplūdimyje tarp kitų žmonių buvo viena šeima su keliais vaikais. Tuo tarpu tas vyras vedžiojo palaidą šunį be antsnukio. Tas buldogas puolė prie mažos mergaitės ir jai įkando. O šuns savininkas net nesiteikė prieiti ir atsiprašyti. Net nepaklausė, ar galėtų padėti. O žinot tas buldogas, ne agresyvus, bet kvailas šuo“, – emocingai pasakojo įvykio liudininkas.

REKLAMA

Vyras pridūrė, kad su draugais matė kas nutiko, todėl jie puolė vytis dviračiu sprunkantį vyrą. Bėgdami iš paskos jie dar spėjo paskambinti į policiją. Pareigūnų ir neabejingų poilsiautojų jėgos susijungė ties Basanavičiaus g. ir Birutės alėjos sankryža. Būtent minėtoje alėjoje bėglys ir buvo sulaikytas.


Rašyti komentarą...
n
nezinau
2012-06-27 17:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar tikrau jau taip nieko nevyksta ant svieto, gaila mergaites aisku , bet sunys pas mus tokie patys kaip ir seimininkai.
Atsakyti
0

?
?
2012-06-27 17:30:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O antstolė su advokatu ar dalyvavo paėmime?
Atsakyti
0

P
Pirmą kart girdžiu
2012-06-27 17:34:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad Prancūzų buldogas pultų žmogų. Va čia tai naujiena, pasirodo tokie nekalti maži šuneliai irgi pavojingi. Bet kaip jis atsidūrė pliaže prie jūros? Juk pliaže draudžiama būti ar vaikščioti su šunimis? Gaila mergaitės, bet gaila ir durnelio šunelio, pastebėjau (turiu šunį), kad šunys ypač nemėgsta mažų vaikų, maniau, kad tik mano, pasirodo ir kiti. Matyt, mano galva, jiems labai nepatinka garsus vaikų cypimas, klyksmai ir pan. Tai šunims neįprasta ir rodo pavojų, todėl ir puolė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų