naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžio miesto apylinkės teismą pagaliau pasiekė byla, kurioje 33-ejų panevėžietis Julius Jakubaitis kaltinamas svetimo turto pagrobimu ir sutuoktinės sumušimu. Netrukus vyriškis prieš teismą turės stoti ir dėl kito itin žiauraus nusikaltimo – jis su bendrininku 22-ejų Deividu Antanaičiu kaltinamas praėjusių metų rudenį išžaginęs ir Keravos kaime automobilio bagažinėje sudeginęs septyniolikametę.

REKLAMA

Baudžiamosios bylos duomenimis, 2005-ųjų rudenį J. Jakubaitis įsibrovė į alaus barą Vilties gatvėje ir pagrobė 500 litų vertės kasos aparatą su pusantro šimto litų bei 30 pakelių cigarečių. Jis taip pat kaltinamas praėjusių metų rugsėjo 12-ąją ranką pakėlęs prieš savo sutuoktinę. Moteriai nuo smūgių buvo lūžusi nosis.

REKLAMA

Nusikaltimo tyrimui vadovavusio Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro Broniaus Šiaudinio teigimu, prieš aštuonerius metus alaus baro kasos aparatą su pinigais pagrobusį panevėžietį pareigūnams išdavė palikti rankų pirštų atspaudai. Tikrinant Kriminalistinių tyrimų centro daktiloskopinių duomenų registre jie sutapo su J. Jakubaičio. Už vagystę su įsibrovimu į patalpą panevėžiečiui gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų, o už nesunkų artimo šeimos nario sveikatos sutrikdymą – iki penkerių metų. Tačiau už nepilnamečio asmens išprievartavimą ir nužudymą laukia ilgi nelaisvės metai – laisvės atėmimas iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

REKLAMA

Pernai gruodžio 17 d. prokurorų prašymu J. Jakubaičiui ir D. Antanaičiui už itin žiaurų merginos nužudymą dar trims mėnesiams buvo pratęsta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Pastarajam ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Donatas Skrebiškis šiam žiauriam nusikaltimui ištirti yra paskyręs ne vieną ekspertizę. Kada bus baigtas tyrimas ir byla pasieks teismą, prokurorai dar negalėjo pasakyti.

„SEKUNDĖS“ INF.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų