• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pridavęs tarą vilnietis Vytautas K. gavo kvitą, kuriame buvo mažesnė suma nei vyras tikėjosi. Todėl susinervinęs tyčia alkūne trenkė į taromato valdymo ekraną.

Pridavęs tarą vilnietis Vytautas K. gavo kvitą, kuriame buvo mažesnė suma nei vyras tikėjosi. Todėl susinervinęs tyčia alkūne trenkė į taromato valdymo ekraną.

REKLAMA

Šis nuo smūgio išdužo. Svetimą turtą vyras apgadino dar 2021 m. kovo 25-sios vakarą, tačiau nuosprendį išgirdo tik šiomis dienomis.

Ne kartą teistas vyras per tą laiką dar sugebėjo sumušti prekybos centro apsaugos darbuotoją. Tad teismas apjungė šiuos du epizodus ir paskyrė agresyviam vyrui 1 metų bei 2 mėnesių realų laisvės atėmimą.

Tada paaiškėjo, kad vyras yra neatlikęs bausmės ir už ankstesnius nusikaltimus. Tad pridėjus ir tą bausmės dalį – vilnietis už grotų praleis net 3 metus ir 10 mėnesių.

Du incidentai

Bylos duomenimis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kas turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, įėjęs į prie prekybos centro „Maxima“ esantį taromatą, Vytautas K. tyčia alkūne trenkė į valdymo ekraną.

REKLAMA
REKLAMA

Išdaužto valdymo ekrano stiklo vertė – 1052 eurai.

Taip pat jis 2021 m. gegužės 1-ąją, apie 11.10 val., vėl būdamas girtas, Lentvaryje esančioje parduotuvėje „Maxima“ prie daiktų saugojimo spintelių kilus žodiniam konfliktui, tyčia sudavė du smūgius kumščiu bei alkūne apsaugos darbuotojui į veidą.

REKLAMA

Nukentėjusiajam buvo padaryti kairio skruostikaulio ir viršutinio žandikaulio kairės pusės lūžiai.

Kaltės neneigė

Vytautas K. teisme savo kaltę pripažino visiškai. Jis pasakojo, kad 2021 m. kovo 25 d. vakare  atėjo į  parduotuvę „Maxima“. Norėjo priduoti butelius į taromatą, stovintį šalia parduotuvės.

Buvo išgėręs alkoholio. Pridavęs butelius, jis gavo kvitą mažesnei sumai, nei turėjo būti, todėl susinervino ir trenkė alkūne vieną kartą į taromato stiklą, kuris sudužo. Matė, kad sudužo taromato ekranas, bet niekam apie tai nepasakė ir išėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras pateikė savo versiją ir dėl incidento su apsaugos darbuotoju. Pasakojo, kad parduotuvėje norėjo nusipirkti alkoholio. Jis buvo be kaukės, todėl apsauginis norėjo jį išvaryti, pradėjo stumti.

Prasidėjo žodinis konfliktas. Kaltinamasis supykęs trenkė vieną kartą nukentėjusiajam į veido sritį. Tada jis išėjo iš parduotuvės, bet vėl grįžo, nes norėjo nukentėjusiojo atsiprašyti. Tačiau nukentėjusysis jo neklausė.

Tuomet kaltinamasis dar kartą trenkė jam ir pasišalino iš parduotuvės. Nusikalstamų veikų padarymą lėmė tai, kad buvo pavartojęs alkoholio, būdamas blaivus taip nebūtų pasielgęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teisme vyras teigė, kad lanko kursus dėl alkoholio vartojimo. Po šio įvykio norėjo nukentėjusiojo atsiprašyti, tačiau neturėjo galimybės, neturėjo jo kontaktinių duomenų.

Griežta bausmė

Teismas Vytautą K. pripažino kaltu dėl abiejų nusikalstamų epizodų. Už turto sugadinimą jam paskirta 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

O dėl smurto prieš apsaugos darbuotoją – 1 metų įkalimas. Bausmės subendrintos visiško sudėjimo būdu ir Vytautui K. paskirtas 1 metų 9 mėnesių įkalinimas.

REKLAMA

Kaip jau minėta, prie šios bausmės pridėta ankstesnė, tad už grotų vyrui teks praleisti beveik 4 metus.

Taip pat jis įpareigotas sumokėti 1267 eurus Vilniaus teritorinei ligonių kasai. Nukentėjusiojo gydymo išlaidoms kompensuoti. Dar 1040 eurų Valstybinio socialinio draudimo fondui.

Nukentėjusiajam iš smurtautojo priteista 2 tūkst. turtinė ir 1 tūkst. eurų neturtinė žala.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teismui, skundą paduodant per Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų