Seimo narys, frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, prašydamas įvertinti tarnybinio patikrino būtinumą, siekiant išsiaiškinti, ar Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, atsisakę atlikti ikiteisminį tyrimą dėl galimai nekokybiškų medžiagų, panaudotų rekonstruojant Gedimino prospektą, toliau gali eiti savo pareigas.

Anot parlamentaro, praėjusių metų gegužę Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjas atsisakė pradėti minėtą ikiteisminį tyrimą, savo sprendimą motyvuodamas tuo, kad nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Pasak V. Mazuronio, šių metų kovo mėnesį po pakartotinio parlamentaro kreipimosi į policijos komisariatą šis nutarimas buvo panaikintas ir tyrimas vis dėlto pradėtas, nes nustatyta, kad nusikalstamos veikos požymių visgi būta.

„Iš tikrųjų sunkiai suvokiamas prieš metus iš Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gautas neigiamas atsakymas dėl mano prašomo pradėti ikiteisminio tyrimo, mat jau tuomet galimi nusikalstamos veikos požymiai buvo akivaizdžiai įžvelgiami. Kyla klausimas, kokiais motyvais iš tiesų vadovavosi tyrėjai, atsisakę pradėti ikiteisminį tyrimą. Manau, kad čia jau - tarnybinio patikrinimo, o galbūt net baudžiamosios atsakomybės klausimas. Tai ir sieksiu išsiaiškinti“, - teigė Seimo narys V. Mazuronis.


Rašyti komentarą...
o
o_O
2012-04-18 16:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu bet sita pries rinkimus suaktyvejes, tai kaip katinas per morciu... jo reikalas, ne jo reikalas, supranta jis ka ar nesupranta - p_x, kisha savo snapa, ale gina pilieciu interesa... kodel man atrodo, kad gins tik iki rinkimu? :D
Atsakyti
0

B
Buvęs gerbėjas
2012-04-18 17:08:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur jūsų partijos aktyvi pozicija, apginant mažą mergaitę Garliavoje. Gaug paprasčiau pilstyti iš tuščio į kiaurą. Pasipriešinti įtakingam pedofilų klanui blauzdos per skystos ? Nebegaliu žiūrėti į jūsų teisinguolių partijos veidmainiškus snukius.
Atsakyti
0

g
gele
2012-04-18 18:13:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus V. Mazuronio sprendimas. Pritariu, kad butinas maksimalus skaidrumas ir jeigu kyla abejoniu del pareigunu veiksmu, privaloma tirti ar tie pareigunai gali eiti savo pareigas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų