Daugiau detalių apie žiežirbas leidusią „Mazda“ – bėglys važiavo neįtikėtinu greičiu

Įspūdingos gaudynės Vilniuje: girtas vairuotojas spruko aplaužytu automobiliu leisdamas žiežirbų spiečius. Gaudynės baigėsi gan laimingai – bėglys atsitrenkė į atitvarus ir buvo sučiuptas, važiuodamas be padangos vairuotojas praeivių nekliudė.

Štai kaip baigėsi žiežirbas paskui save leidusio bėglio gaudynės: nuo policijos sprukęs girtas vairuotojas sustojo tik atsitrenkęs į Karaliaus Mindaugo tilto atitvarus. Čia ir buvo sučiuptas 60-metis vyras – į alkoholio matuoklį jis dar spėjo įpūsti beveik dvi promiles ir policijos automobilyje užsnūdo. Štai liudininkai, jie matė žiežirbų spiečius lekiančius iš girto vairuotojo automobilio.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. girtas vairuotojas spruko leisdamas žiežirbų spiečius

„Nuo Žaliojo tilto matėm, kaip važiavo prie „Skalvijos“. Ir ten ėjo žiežirbos, žiauriai dvokė plastiku, tada mėginom eiti paskui: jis 20 – 30 km/val. važiavo, kol jo niekas nesivijo, jis nedideliu važiavo", – pasakojo įvykio liudininkai.

Vieta, kur „Mazda“ vairuotojas susigadino ratą yra Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvių sankryža. Nuvertęs kelis stulpus automobilis nuvažiavo. Matyt girtas vairuotojas net nepagalvojo, kad avarijos vietoje galėjo likti priekinis valstybinis numeris, o ir be rato nuo policijos tikrai toli nepaspruksi.

Apie įvykį Šeškinės kalno papėdėje policijai pranešta iš karto, todėl pareigūnai ėmė ieškoti kaltininko. O jis Geležinio Vilko gatve nuvažiavo tunelio link, vėliau pasuko į Goštauto gatvę. Prie Žaliojo tilto prasidėjo gaudynės – bėglys nuvažiavo į kitą upės pusę ir neketino sustoti.

„Dingo jis mums iš akių, po to matėm, kad policija išsiskirstė į tris kryptis, sugebėjo pamesti žmogų, kuris 20-30 km/val. važiuoja su žiežirbomis 3 metrais už jo. Ir tada pamatėm, kad čia labai daug mirgančių. Tai nutarėm, kad šitie vijurkai jį sugavo", – pasakojo kitas įvykio liudininkas.

Laimė, atitvarai sulaikė mašiną – nedaug trūko, ir bėglys su „Mazda“ būtų nugarmėjęs į upę. Vairuotojui už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų