Avariją Kaune sukėlęs ukrainietis: nesitikėjau, kad bus toks posūkis

Kaune avariją sukėlė padirbėti į Lietuvą atvykę ukrainiečiai. Vos savaitę laikinosios sostinės gatvėmis važinėjantys atvykėliai teisinosi dar nepažįstantys visų Kauno kelių vingių.

12

Vos pasibaigus rytiniam pikui Kaune pranešta apie dviejų lengvųjų automobilių kaktomušą Piliakalnio gatvėje. Staigiame posūkyje po geležinkelio tiltu ukrainiečio vairuojama „Mazda“ išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į „Citroeną“

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avariją Kaune sukėlė ukrainiečiai

„Aš važiavau iš ten, dar paspaudžiau stabdžius ir užmetė mane, nesitikėjau, kad bus toks staigus posūkis“, – pasakoja vairuotojus Nikolajus.

Nežinomame kelyje vyras, matyt, nepasirinko saugaus greičio, tad smūgio būta stipraus, abiejų mašinų priekiai visiškai sumaitoti. Lietuvoje savaitę dirbantys ukrainiečiai važiavo keturiese. Vienam jų prireikė ir medikų.

35-erių vyrui greičiausiai lūžo nosis, jis nuvežtas į ligoninę. Jo kolegai, sėdėjusiam gale, taip pat sužeista nosis – vyrai nesegėjo saugos diržų.

„Galva į sėdynę taip trenkiausi ir viskas. Nosimi pataikiau, bet nieko“, – sako keleivis Dimitrijus.

O štai „Citroeno“ ekipažas atsipirko išgąsčiu ir menkais sutrenkimais.

„Aš pristabdžiau, nes posūkis, žinojau, jau ne pirmą kartą čia važiuoju. Ir tiesiog staigus smūgis ir jau iššovė visos pagalvės. – Ar skauda nuo pagalvių, diržų? Krūtinę taip jaučiu, krūtinę, ir keliai sudaužyti nuo tos atatrankos.“, – pasakoja Jolita.

„Patys išsigandę, tik atvažiavo vyrai į Lietuvą padirbti ir laba diena – siurprizas“, – sako keleivis Laurynas.

Ukrainiečiui gresia kelių šimtų eurų bauda, jis gali ir dvejiems metams netekti vairuotojo pažymėjimo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų