• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į A. Kanapinsko gatvę Kėdainiuose, mat buvo pranešta, jog daugiabutyje sklinda dūmai.

Sekmadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į A. Kanapinsko gatvę Kėdainiuose, mat buvo pranešta, jog daugiabutyje sklinda dūmai.

REKLAMA

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad kaimynai pagalbą iškvietė laiku, mat garbaus amžiaus senolė gamino maistą, kuris prisvilo, todėl butas paskendo dūmuose ir viskas galėjo baigtis labai liūdnai.

Lipo per langą

Apie 19 valandą Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto A. Kanapinsko gatvės 2-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name sklinda aitrus dūmų kvapas.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir keli policijos pareigūnų ekipažai.

Atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Buvo nustatyta, kad dūmai sklinda iš antrajame penkiaaukščio namo aukšte esančio buto. Buto durų niekas neatidarė, tad ugniagesiai spėriai pastatė glaustines kopėčias ir jomis pateko į butą bei iš vidaus atidarė duris medikams ir policijos pareigūnams.

REKLAMA
REKLAMA

Viduje buvo rasta garbaus amžiaus moteris. Ji buvo sąmoninga, kalbėjo, tačiau buvo prisikvėpavusi dūmų.

Suteikė pagalbą

Paaiškėjo, kad moteris gamino maistą. Maistas svilo tiek, kad uždūmintas buvo ne tik senjorės, bet ir gretimi butai, kvapas sklido ir laiptinėje.

REKLAMA

Ar moteris užmigo, ar jai sušlubavo sveikata, tikslinama.

Ugniagesiai išvėdino patalpas. Moteriai pagalbą suteikė medikai. Visas aplinkybes aiškinsis policijos pareigūnai.

Puodas prisvilo ir Liepų alėjoje

Beje, panašaus įvykio būta ir penktadienį. Tądien apie 13 val. buvo gautas moters pranešimas, kad Liepų alėjos daugiabučio namo bute prisvilo puodas, ji namuose yra viena, pradėjo kaukti signalizacija.

Atvykus ugniagesiams, medikai ir policijos pareigūnai jau buvo įvykio vietoje. Gaisro pavojaus nebuvo.

Ugniagesiai primena, kad ruošiamo maisto palikti be priežiūros – nevalia, nes dūmuose žmogus gali užtrokšti bei gali kilti dar didesnis gaisras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų