Čmilytė-Nielsen: nematau priežasties Pavilioniui trauktis iš URK pirmininkų

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako nematanti priežasčių, kodėl konservatoriui Žygimantui Pavilioniui reikėtų trauktis iš Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pareigų.

„Nematau priežasčių, kodėl Ž. Pavilionis turėtų būti šalinamas iš komiteto pirmininkų, net jei jo pasisakymai kažkam užkliuvo, nepatiko ir atrodė nepakankamai diplomatiški, tai yra Seimo nario darbo dalis“, – LRT radijui trečiadienį sakė parlamento vadovė.

Anot jos, valdyba trečiadienį išklausys ir pateiks klausimų Ž. Pavilioniui, tačiau jokių veiksmų po to imtis nežadama.

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija praėjusią savaitę paragino Ž. Pavilionį trauktis iš Seimo URK vadovo pareigų po jo vizito Sakartvele.

Socialdemokratų nuomone, į diplomatinę misiją politinių įtampų krečiamame Sakartvele tarpininkauti siųstas konservatorius Ž. Pavilionis, „užuot vykdęs valstybės užsienio politiką, elgėsi neprofesionaliai, pakenkė Lietuvos ir Sakartvelo santykiams, padarė reputacinę žalą Lietuvai“.

Ž. Pavilionis sako suprantantis socialdemokratų norą ginti jiems giminingą Sakartvelo valdančiųjų partiją, tačiau pažymi, kad pastabų Tbilisiui dėl situacijos šalyje išsakė ir kitų Vakarų valstybių atstovai.

V. Čmilytė-Nielsen trečiadienį sakė neįžvelgianti konservatoriaus veiksmuose nieko bloga.

„Mes esame labai aktyvūs ir artimi Sakartvelo draugai, šalys yra artimos, ir natūralu, kad mūsų politikai, kurie turi įdirbį užsienio reikaluose, jie aktyviai dalyvauja ir dabartinėj situacijoj ir tame aš nematau nieko bloga“, – svarstė Seimo pirmininkė.


Rašyti komentarą...
B
Bybis
2021-03-03 10:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kacmilyte
Irgi tokia
Atsakyti
0

B
Bybis
2021-03-03 10:58:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kacmilyte
Irgi tokia
Atsakyti
0

b
bronius
2021-03-03 11:04:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čemeliūte nu tuščia vieta pasakei vėjas nupūtė ir tiek žinių neautoritetas nesimpatiška man ir su tokia šukuosena gal kokį peruką užsidėk
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų