pavilionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavilionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavilionis“.

Pavilionis apie Ispanijos svarstymus pripažinti Palestinos valstybingumą: tai nėra įkvepiantis pavyzdys

Ispanijai svarstant pripažinti Palestinos valstybingumą, Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis tvirtina, jog tai „nėra įkvepiantis pavyzdys“, kuriuo galėtų sekti Lietuvos politikai. Anot konservatoriaus, didžioji dalis Vilniaus strateginių partnerių ir sąjungininkų laikosi kitokios pozicijos ir svarstytų pripažinti Palestiną tik tada, kai kariaujančios pusės pasiektų susitarimą.

Seimo Užsienio reikalų komitetas pritarė ambasadoriaus Bajarūno atšaukimui

Trečiadienį posėdžiavęs Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) pritarė į skandalus įsivėlusio ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje Eitvydo Bajarūno atšaukimui. „Pritarėme atšaukimui. Istorija baigta“, – po uždaro posėdžio žurnalistams teigė komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis. URK posėdžio išvakarėse Užsienio reikalų ministerija (URM) vylėsi, kad klausimas dėl ambasadoriaus bus išspręstas. Kaip ir skiriant diplomatus, juos atšaukia prezidentas Vyriausybės teikimu.

Po Volkovo užpuolimo Vilniuje – perspėjimas: „Turim rimtą provokaciją prieš Lietuvą“

Vilniuje antradienio vakarą įvykdžius išpuolį prieš mirusio Aleksejaus Navalno bendražygį Leonidą Volkovą, politikai ir ekspertai perspėja, kad tai yra rimta provokacija prieš Lietuvą. L. Volkovas Vilniuje plaktuku buvo užpultas vėlyvą antradienio vakarą. Laurinavičius: „Turim rimtą provokaciją prieš Lietuvą“ Anot apžvalgininko Mariaus Laurinavičiaus, tai yra rimta provokacija prieš Lietuvą. „Na, ką – turim rimtą provokaciją prieš Lietuvą.

Pavilionis patvirtino bendravęs su VSD, tačiau pažymi – susitikimai nebuvo susiję su tuomečiu konkurentu Ušacku

2018 m. konservatorių remiamu kandidatu šalies vadovo rinkimuose siekęs tapti Žygimantas Pavilionis patvirtino bendravęs su Valstybės saugumo departamentu (VSD). Visgi, jis tikina, kad susitikimų metu nėra kalbėjęs apie buvusį bendrapartietį ir tuometį konkurentą Vygaudą Ušacką.  „Neneigiu savo susitikimų su VSD. Su jais dirbu 30 metų. Tačiau tai yra nesusiję su politine kova.

Seimo Užsienio reikalų komitetas aptars JAV politikos tendencijų galimą poveikį Lietuvai

Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) antradienį uždarame posėdyje aptars JAV vidaus ir užsienio politikos tendencijų galimą poveikį Lietuvos ir regiono saugumui.

Pavilionis: Skaisgirytė akivaizdžiai nedirba savo darbo, todėl Užsienio reikalų komitetui susitikti su ja poreikio nėra

Prezidentūrai ir Užsienio reikalų ministerijai (URM) neišsprendus diplomatinės atstovybės vadovo Lenkijoje klausimo kyla įtampos ir dėl ambasadoriaus prie NATO. Pirmadienį Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) aptars įstrigusį diplomatų skyrimo klausimą uždarame posėdyje. Pasak komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio, susitikimo metu bus susipažinta su Užsienio reikalų ministerijos (URM) pateikta informacija.

Prezidentūra: bet koks URK kišimasis į ambasadorių skyrimo procesą šioje stadijoje būtų traktuojamas kaip spaudimas

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkui Žygimantui Pavilioniui prakalbus apie terminą, iki kada šalies vadovas turėtų apsvarstyti Užsienio reikalų ministerijos (URM) pateiktus kandidatus į ambasadoriaus Lenkijoje poziciją, Prezidentūra teigia, kad komiteto kišimasis į procedūras dabartinėje stadijoje gali būti vertinamas kaip spaudimas Daukanto aikštei ir Vyriausybei.

Pavilionis prakalbo apie atsaką Prezidentūrai, jei ši iki sutartos datos nepatvirtins ambasadoriaus Lenkijoje

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis prakalbo apie atsaką Prezidentūrai, jei ši iki sausio 29 d. nepatvirtins ambasadoriaus Lenkijoje.  „Jeigu iki sutartos datos – sausio 29 d. vyksiančio Užsienio reikalų komiteto – Prezidentūra atsisakys svarstyti ir skirti prieš gerus metus pasiūlytus profesionalus, pareikšime savo poziciją“, – įraše Facebook dalijosi Ž. Pavilionis.

Kritiškai įvertino Prezidentūros sprendimą dėl Landsbergio: tai yra Zelenskio įžeidimas

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis įžeidimu ir nepagarba Ukrainai vadina Daukanto aikštės rūmų sprendimą nepakviesti ministro Gabrieliaus Landsbergio į trečiadienį Prezidentūroje numatytą Ukrainos vadovo Volodymyro Zelenskio bei jo delegacijos apsilankymą. Pasak konservatoriaus, labai gaila, kad Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda nusprendė sekti savo patarėjo Frederiko Jansono keliu – skaldyti, o ne vienyti valstybę.

Pavilionis su Baltijos šalių kolegomis lankosi Izraelyje

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis su Latvijos ir Estijos kolegomis lankosi Izraelyje, kur planuoja su šios šalies atstovais pasirašyti deklaraciją, kuria turėtų būti pasmerkti Rusijos ir Irano veiksmai tiek Ukrainoje, tiek Artimuosiuose Rytuose.
REKLAMA
REKLAMA

DIENOS PJŪVIS. Pragaras Izraelyje: kaip lietuviai pabėgo iš karo?

Po keturių parų nežinios ir laukimo beveik 100 lietuvių iš Izraelio trečiadienio popietę pagaliau pasiekė Lietuvą. Lėktuvu po keliskart atidėto skrydžio grįžo ir keliasdešimties piligrimų grupė. Jie neslepia, kad į Lietuvą grįžo ne tik su Dievo, bet ir klebono, kuris juos globojo, pagalba. Kiti žmonės su ašaromis akyse pasakoja apie patirtą siaubą slepiantis nuo raketų ir sunkiai renka žodžius kalbėdami apie tai, kad išvykstant į Lietuvą teko Izraelyje palikti savo artimuosius.

Įstatymo pakeitimo projekte – dėmesys ES, NATO ir Ukrainos vėliavoms

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis siūlo įstatyme nustatyti, kad Europos Sąjungos ir NATO vėliavos galėtų būti nuolat iškeltos prie, virš ar ant valstybės ar savivaldybių institucijų ir įstaigų pastatų. Jei Seimas pritartų jo iniciatyvai, solidarizuojantis su Ukraina tol, kol vyksta agresija prieš šią valstybę, prie valstybės ar savivaldybių institucijų pastatų galėtų būtų iškelta ir Ukrainos vėliava.

Pavilionis: Seimo URK dviejų ambasadorių elgesį vertins po ministerijos tyrimo

Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) kol kas nesiima vertinti pranešimų apie galbūt netinkamo dviejų Lietuvos diplomatų – ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje Eitvydo Bajarūno bei Lietuvos atstovo NATO Deivido Matulionio – elgesio, laukia Užsienio reikalų ministerijos (URM) tyrimo, sako komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis.

Pavilionis: sąlygų Ukrainai stoti į NATO išpildymas gali tapti pasaka be galo

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) vadovas Žygimantas Pavilionis sako, kad Vilniuje priimtame NATO viršūnių komunikate trūksta aiškumo dėl sąlygų, kurias Ukraina turi išpildyti norėdama tapti Aljanso nare, ir tai „gali būti pasaka be galo“. „Galima sakyti, kad Ukrainai sutrumpintas kelias į NATO, bet to aiškumo mums ir pritrūko.

Pavilionis: NATO pozicija dėl Ukrainos narystės – miglota, ją reikės taisyti

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis sako, kad NATO lyderių Vilniuje patvirtina pozicija dėl Ukrainos yra miglota ir ją reikės taisyti kitąmet Vašingtone vyksiančiame NATO viršūnių susitikime.  Tai jis teigė NATO lyderiams antradienį Vilniuje sutarus, kad kvietimas įstoti į Aljansą Ukrainai bus įteiktas, kai dėl to sutars bloko valstybės ir Kyjivas įvykdys keliamas sąlygas.

Konservatorių galvosūkiai nesibaigia: jau vardija, kas gali užimti svarbų postą

Nepraėjo nei metai, o Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko vieta netrukus vėl liks tuščia. Sausio mėnesį nenoriai postą palikusį Žygimantą Pavilionį pakeitusi Laima Andrikienė greitai turėtų išvykti dirbti į Audito rūmus Briuselyje, o konservatoriai vėl turės laužyti galvą, kas užims šio svarbaus komiteto vadovo postą.

Seimo URK pirmininko pareigose Pavilionį keičia Andrikienė

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininku skirta signatarė Laima Andrikienė. Antradienį per slaptą balsavimą už šią kandidatūrą balsavo 25 frakcijos nariai. Jos varžovai Audronius Ažubalis surinko 15 balsų, Emanuelis Zingeris – keturis. Iš viso balsavo 44 Seimo konservatoriai.

Žygimantui Pavilioniui – paskutinė diena palikti Užsienio reikalų komiteto pirmininko postą

Pareikalavus Seimo konservatorių frakcijai, pirmadienį sueina paskutinė diena Žygimantui Pavilioniui palikti parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininko pareigas. Frakcija gruodžio 21 dieną nurodė Ž. Pavilioniui pasitraukti iš šio posto iki sausio 3-iosios.  Tai padaryta po Ž. Pavilionio kritikos Vyriausybei dėl nesugebėto sustabdyti „Belaruskalij“ trąšų tranzito per Lietuvą, nepaisant įsigaliojusių JAV sankcijų šiai Baltarusijos įmonei.

Pavilionis pripažino savo klaidas: „Visus metus iki kitų Kalėdų paskirsiu, tikėkimės, tai klaidai taisyti“

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis antradienį prisipažino klydęs, jog dalyvavo partinėse ir institucinėse kovose, tačiau kol kas nesitraukia iš komiteto pirmininko pareigų. Tą padaryti politikui iki sausio 3-iosios nurodė jį delegavusi valdančioji Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija.

TS-LKD seniūnė: nemanau, kad frakcija atsitrauks nuo siūlymo Pavilioniui trauktis

Konservatoriai svarstys galimus tolesnius veiksmus, Žygimantui Pavilioniui atsisakius trauktis iš Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) vadovo posto, sako valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. „Aš apgailestauju, kad jis neišgirdo frakcijos kolegų raginimo pasitraukti ir sudaryti, koks buvo lūkestis, konstruktyvesnes sąlygas darbui užsienio reikalų sferoje.
Aktualijos 2021-12-16

Seimo URK nariai neskuba versti Pavilionio: viską sudėlios laikas

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) nariai neskuba versti iš pareigų komiteto pirmininko konservatoriaus Žygimanto Pavilionio, kurį frakcija paragino trauktis iš pareigų dėl kritikos Vyriausybei besitęsiant baltarusiškų trąšų tranzitui per Lietuvą. Pats Ž. Pavilionis trečiadienį vykusiame Seimo URK posėdyje nedalyvavo, telefonu BNS su juo susisiekti nepavyko.

Pavilionis: nesu suabejojęs premjerės kompetencija ar vertybėmis

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis sako neabejojantis premjerės kompetencija ar vertybėmis. „Nemanau, kad mano asmeninis palaikymas yra toks reikšmingas, tačiau viešai pareiškiu, kad niekada – nei viešai, nei ne viešai, net bendraudamas su pačiais artimiausiais žmonėmis – nesu suabejojęs Premjerės kompetencija ar jos vertybėmis, kurios in corpore visada nukreipia visą mūsų vyriausybę (ar net valstybę) užsienio politikoje vertybine kryptimi, už laisvę“, –...

Šimonytė apie Pavilionį: atsakomybė už savo žodžius taikoma visiems

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad kai kurie bendražygiai jai žeria nepagrįstus kaltinimus ir turėtų atsakyti už savo žodžius. Ji interviu LRT laidai „Dienos tema“ pirmadienį pripažino turinti omenyje ir Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininką Žygimantą Pavilionį. „Ko turbūt iki šiol nėra buvę yra tai, kad žmonės, kuriuos laikai bendražygiais, praktiškai tave apkaltintų darbu Lukašenkos režimui. Man atrodo, kad atsakomybė už tavo žodžius taikoma visiems.
Aktualijos 2021-12-13

Blinkevičiūtė: Landsbergis turėtų pasielgti išmintingai ir tuoj pat atsistatydinti, Pavilionis – irgi

Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad Užsienio reikalų ministerijai (URM) vadovaujantis Gabrielius Landsbergis turėtų nedelsiant pasitraukti iš užimamų pareigų, rašoma LSDP pranešime.  „Šalies diplomatijos vadovui ir didžiausios Seimo partijos – konservatorių – lyderiui nederėtų permetinėti atsakomybės ant kitų ir laukti, kas ką pasakys: trauktis jam ar ne.

Seimo pirmininkė apie Skaisgirytę ir Pavilionį: bereikalingas įtampos kėlimas

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen bereikalingu įtampos kėlimu vadina viešus aiškinimusis tarp prezidento Gitano Nausėdos vyriausiosios patarėjos Astos Skaisgirytės ir Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) vadovo Žygimanto Pavilionio. „Aš vertinu šį incidentą kaip visiškai nereikalingą įtampos kėlimą.
Aktualijos 2021-12-09

Namalonumai Pavilioniui: prezidentūra užsimena apie pažeistą priesaiką

Prezidentūra raštu kreipėsi į konservatorių Žygimantą Pavilionį ir Seimo Etikos ir procedūrų komisiją ir teigia, kad Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Ž. Pavilionis siekia daryti psichologinį spaudimą vyriausiajai prezidento patarėjai Astai Skaisgirytei bei mesti šešėlį jos reputacijai. Seimo Etikos ir procedūrų komisija planuoja po pietų šį kreipimąsi svarstyti.

Pavilionis nepatenkintas Prezidentūra: žada kreiptis į VSD dėl tarnybinės paslapties paviešinimo

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Žygimantas Pavilionis žada kreiptis į Valstybės saugumo departamentą, kad būtų inicijuotas tyrimas dėl galimo tarnybinės paslapties paviešinimo. Konservatoriaus teigimu, viešai aptarinėdama galimą buvusio krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio skyrimą ambasadoriumi Europos Sąjungoje Prezidentūra pažeidė diplomatinės tarnybos įstatymą.

Pavilionis: dėl Minsko režimo veiksmų bus prašoma partnerių solidarumo

Minsko režimui nusprendus sumažinti Lietuvos ambasados Baltarusijoje darbuotojų skaičių, bus prašoma sąjungininkų solidarumo, sako Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis. „Tai dar kartą parodo, kad Aliaksandras Lukašenka bando visus kelius į Vakarus dirbtinai, neturėdamas jokių tautos įgaliojimų, sau užsikirsti.

Širinskienė: likus Pavilioniui valstiečiai žalieji svarsto apie beprecedentį žingsnį

Opozicijos inicijuotas balsavimas dėl nepasitikėjimo Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininku, konservatoriumi Žygimantu Pavilioniu žlugo, todėl valstiečiai žalieji svarsto pasitraukti iš Užsienio reikalų komiteto, teigė Agnė Širinskienė.  Opozicijos atstovė tokią mintį išsakė tv3.lt naujienų portalo „Dienos pjūvis“ laidoje, kur ją kalbino žurnalistė Eglė Samoškaitė.
2021-06-30

Opozicijos atstovė: Pavilionis kenkia parlamentinei diplomatijai

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) vadovą konservatorių Žygimantą Pavilionį atstatydinti siekiantys opozicijos atstovai kaltina jį „savo neatsakingu elgesiu sistemingai kenkiant Seimo vykdomai parlamentinei diplomatijai“. „Vasario mėnesį išvykęs į komandiruotę su tikslu sutaikyti Sakartvelo opozicijos ir pozicijos puses, Seimo URK pirmininkas ne tik kad sužlugdė pačią tarpininkavimo misiją, bet ir nediplomatiškais pareiškimais sukėlė tarptautinį skandalą, kas paskatino dar didesnį kovojančių...

Pavilioniui skambinę Rusijos veikėjai: siejami su saugumu, vengia liesti Kremliaus žmones

Apsimetėliai Leksusas ir Vovanas žinomi Rusijoje jau daugelį metų savo skambučiais žymiems žmonėms, organizacijų atstovams ar politikams, kurių metu bando savo pateikti už kitą asmenį. Dėl savo pasirenkamų aukų tipo jie taip pat įtariami dirbant Rusijos saugumui. Neseniai jie tokiu būdu bandė paveikti ir Lietuvos politiką  Žygimantą Pavilionį. Internetinio dueto Vovano (Vladimiras Kuznecovas) ir Leksuso (Aleksejus Stoliarovas) „aukso amžius“ buvo 2014-2016 metai.
2021-06-20

Landsbergis ragina politikus nedalyvauti „Kremliaus provokacijoje“ dėl Pavilionio

Užsienio reikalų ministras, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis ragina parlamentarus atsisakyti ketinimų atstatydinti iš pareigų Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininką Žygimantą Pavilionį, o opozicijos grasinimą pasitraukti iš komiteto vadina „nugrota plokštele“. Pasak jo, politikai neturėtų dalyvauti „Kremliaus provokacijose“. „Aš manau, kad visa ta ataka, mėginimas atšaukti Žygimantą iš komiteto pirmininko pozicijos yra to paties Kremliaus žaidimo tąsa, – BNS ketvirtadienį...
2021-06-17

Pavilionį „tarkuoja“ opozicija: valdantieji konservatorių užstoja

Seimo opozicija surinko parašus ir siekia nuversti Užsienio reikalų komiteto pirmininką Žygimantą Pavilionį, arba grasina trauktis iš komiteto ir taip trukdyti jo darbui. Priežastis – sumontuotas vaizdo įrašas, kuriame politikas to nenutuokdamas kalbasi su rusų provokatoriais ir dar nepagarbiai atsiliepia apie prezidentą Gitaną Nausėdą. Valdantieji konservatorių užstoja, o pats Pavilionis trečiadienį jau tyli ir sprunka nuo kamerų.
Aktualijos 2021-06-16

Opozicija skelbia nepasitikėjimą Pavilioniu, grasina palikti Užsienio reikalų komitetą

Seimo opozicija trečiadienį parlamento pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen įteikė surinktus parašus dėl nepasitikėjimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininku konservatoriumi Žygimantu Pavilioniu. Anot opozicijos atstovų, jeigu šis politikas liks poste, jos atstovai pasitrauks iš URK. „Tai nėra karas tarp opozicijos ir pozicijos, tai yra noras, kad užsienio politikoje tikrai toliau sklandžiai dirbtume.
Aktualijos 2021-06-16

Čmilytė-Nielsen: siekiantieji Pavilionio atstatydinimo pasiduoda provokacijai

Opozicijos atstovai, siekiantys konservatoriaus Žygimanto Pavilionio atstatydinimo iš Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininko pareigų, patys pasiduoda kiršinimo provokacijai, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. „Priimti sprendimus remiantis provokacija būtų labai netoliaregiška ir būtų tiesiog klaida“, – Žinių radijui trečiadienį sakė parlamento vadovė.
Aktualijos 2021-06-16

Pavilionis: nesu padaręs žalos Lietuvos interesams

Į apsimetėlių iš Rusijos spąstus patekęs Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas konservatorius Žygimantas Pavilionis teigė esąs įsitikinęs, kad nepadarė žalos Lietuvos interesams. „Esu įsitikinęs, kad aš kaip URK pirmininkas nesu padaręs jokios žalos Lietuvos interesams, tuo labiau nesu, kaip kai kas sako, menkinęs Lietuvą. Mano visos pastangos yra nukreiptos į Lietuvos užsienio politikos stiprinimą“, – teigiama antradienį Seime perskaitytame Ž. Pavilionio pareiškime.

Seimo opozicija surinko parašus – inivcijuoja nepasitikėjimą URK vadovu Pavilioniu

Seimo opozicija surinko reikiamą skaičių parašų iniciatyvai dėl nepasitikėjimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininku, konservatoriumi Žygimantu Pavilioniu. „Aš turiu virš 50 parašų ir vis dar renkame. Ketiname įteikti pareiškimą Seimo pirmininkei, tai bandysime susitarti, kada ji bus galėtų priimti“, – BNS antradienį sakė „valstietė“ Aušrinė Norkienė. „Tai yra mūsų frakcijos iniciatyva.
Aktualijos 2021-06-15

Skvernelis apie Pavilionio interviu rusų provokatoriams: jis parodė nepagarbą prezidento institucijai

Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas, konservatorius Žygimantas Pavilionis Seimo apmokėtos komandiruotės Vokietijoje metu susituokė ir dar net negrįžęs į Lietuvą priverstas aiškintis dėl ceremonijos. Kritika konservatoriaus adresu pasipylė ir dėl internete pasirodžiusio jo pokalbio su rusų provokatoriais apsimetusiais Aleksejaus Navalno bendražygiu. Pavilionis pokalbio metu pareiškė, kad Lietuvoje prezidentas – simbolinis ir nereikėtų kreipti dėmesio į tai, ką jis sako.
2021-06-09

Žiniasklaida: Pavilionis Seimo apmokėtos komandiruotės metu susituokė Berlyne

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis susituokė Berlyne, tai jis padarė Seimo kanceliarijos apmokėtos komandiruotės metu, trečiadienį pranešė naujienų portalas 15min.lt. Parlamentaras tvirtino už būsimosios žmonos kelionę į Vokietiją mokėjęs pats, o susituokęs laisvu nuo darbo metu. „Už visą savo sutuoktinės kelionę apmokėjau savo pinigais.

Berlyne susituokė Žygimantas Pavilionis: tarp liudininkų – ilgametis Merkel patarėjas

Antradienio vakarą Seimo narys Žygimantas Pavilionis pasidalijo džiugia žinia. Vokietijoje susituokė su klasės drauge Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene. Šia žinia parlamentaras pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. Anot jo, vestuvių liudininkais tapo ir kanclerės Angelos Merkel ilgametis patarėjas Matthias Lüttenberg su žmona.

Žinomi Rusijos pokštininkai paskelbė pokalbį su Pavilioniu: tikino, kad Nausėda – tik simbolinis prezidentas

Rusijos opozicionieriumi Leonidu Volkovu apsimetę žinomi Rusijos pokštininkai antradienį paskelbė vaizdo pokalbį su Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Žygimantu Pavilioniu. Pokštininkai, žinomi pravardėmis „Vovan“ and Lexus, su Ž. Pavilioniu susisiekė šių metų pavasarį.

Čmilytė-Nielsen: nematau priežasties Pavilioniui trauktis iš URK pirmininkų

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako nematanti priežasčių, kodėl konservatoriui Žygimantui Pavilioniui reikėtų trauktis iš Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pareigų. „Nematau priežasčių, kodėl Ž. Pavilionis turėtų būti šalinamas iš komiteto pirmininkų, net jei jo pasisakymai kažkam užkliuvo, nepatiko ir atrodė nepakankamai diplomatiški, tai yra Seimo nario darbo dalis“, – LRT radijui trečiadienį sakė parlamento vadovė.

Seimo valdyba komandiravo Pavilionį į Sakartvelą padėti spręsti politinę krizę

Seimo valdyba ketvirtadienį susirinkusį į skubų posėdį nutarė Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininką Žygimantą Pavilionį komandiruoti į Sakartvelą padėti spręsti ten politinę krizę. Iki šiol dėl pandemijos Seimo narių komandiruotės buvo draudžiamos, dėl to teko pataisyti galiojančias taisykles ir padaryti išimtį URK vadovui. Į Tbilisį Ž. Pavilionis išvyksta penktadienį. Jis tikisi tarpininkauti šiuo metu konfliktuojančioms pusėms.

Socialdemokratai išsirinko naują seniūną

Seimo socialdemokratų (LSDP) frakcijos seniūnu išrinktas Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininkas Andrius Palionis, pranešė LSDP. Be jo, į šį postą kandidatavo frakcijos seniūno pavaduotojas, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Juozas Olekas. Už A.Palionį slaptai balsavo 11, už J.Oleką - 6 frakcijos nariai, vienas biuletenis buvo sugadintas. A.Palionis balandį vykusiuose Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko rinkimuose liko trečias.
Aktualijos 2017-05-24

Pinigai rinkimams: dosnumu išsiskiria konservatorių ir „valstiečių“ rėmėjai

Daugiausiai lėšų rinkimų sąskaitoje yra sukaupusi Socialdemokratų partija (LSDP), didžiąją dalį šių lėšų sudaro biudžeto dotacijos pinigai. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga per 100 tūkst. eurų surinko tik iš kandidatų ir rėmėjų, dosnumu išsiskiria ir kai kurių konservatorių aukotojai. Kaip rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenys, LSDP partijos rinkimų sąskaitoje turi per 361 tūkst. eurų, iš jų apie 349 tūkst. eurų yra partijos iš biudžeto gauti pinigai.

Olimpinį sezoną irkluotojai pasitinka drąsiai

Pajėgiausi Lietuvos irkluotojai baigia pasirengimą olimpiniam sezonui, kurį pradės balandžio 2-3 dienomis Italijoje vyksiančioje Piediluko regatoje. Pasak Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) prezidento Dainiaus Pavilionio, nuotaikos irkluotojų šeimoje prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes yra optimistinės. Visi geriausi Lietuvos irkluotojai (beveik 30 asmenų) pastarąjį mėnesį nematė namų – liejo prakaitą treniruočių stovyklose Graikijoje ir Kroatijoje.
2016-03-24

Prie Rusijos ambasados susirinkę lietuviai reiškė palaikymą kalinamai ukrainietei

Apie 50 žmonių trečiadienio vidurdienį susirinko į mitingą prie Rusijos ambasados Vilniuje, ragindami paleisti Rusijoje teisiamą Ukrainos karo pilotę Nadiją Savčenko, kuri protestuodama prieš teismo procesą tęsia bado streiką. Mitinguotojai, nešini Ukrainos ir Lietuvos vėliavomis, Rusijos prezidentą smerkiančiais plakatais, skandavo „Laisvė Savčenko!“. Vienas iš akcijos organizatorių Seimo narys konservatorius Mantas Adomėnas teismo procesą pavadino pasityčiojimu iš teisės.

JAV prezidento rinkimai: pokyčiai gali pasiekti ir Lietuvą

Respublikonas Tedas Kruzas pasirodė neblogai ir dar turi galimybių įveikti Donaldą Trumpą, tačiau „koją kiša“ vienybės stoka respublikonų stovykloje, „Žinių radijui“ sakė buvęs Lietuvos ambasadorius Junginėse Valstijose Žygimantas Pavilionis.   „Aš dar neduočiau viso laimėjimo D. Trumpui, T. Kruzas parodė dantis.

Atidengtos atminimo lentos VU rektoriams J. Bulavui, J. Kubiliui ir R. Pavilioniui

Antradienį Vilniaus universiteto (VU) Didžiajame kieme iškilmingai atidengtos paminklinės lentos VU rektoriams Juozui Bulavui (1909-1995), Jonui Kubiliui (1921-2011) ir Rolandui Pavilioniui (1921-2011). Ceremonijoje žodį tarė J. Bulavo anūkas Viktoras Bulavas, J. Kubiliaus dukra doc. Birutė Petrauskienė ir R. Pavilionio našlė prof. Aušrinė Marija Pavilionienė. Pradėdamas ceremoniją VU Senato pirmininkas prof.
2012-10-09

Olimpietis padavė į teismą savo rėmėją

Praeityje puikus irkluotojas, o dabar Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas, UAB „Baltaura“ vadovas Dainius Pavilionis balandžio 10 d. iš Klaipėdos (čia įregistruota jo įmonė) apylinkės teismo gavo pranešimą, kad jį į teismą padavė dviejų olimpinių žiemos žaidynių dalyvis, kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas, besirengiantis savo trečiosioms olimpinėms žaidynėms Sočyje. Nuo 2006 m. iki 2009 m. sportininką rėmusį D. Pavilionį ištiko kone šokas.
2012-04-20
Į viršų