Čmilytė-Nielsen: antikūnų testui užsiregistravo apie 80 Seimo narių

Antikūnų testavimui užsiregistravo apie 80 Seimo narių iš 141, informavo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Šiuo metu turime apie 80 užsiregistravusių, atsakymus turėsime už vienos–dviejų dienų, jie bus nuasmeninti ir žinosime bendrą situaciją“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Ketvirtadienį parlamente organizuojamas COVID-19 antikūnų testavimas. Pasak parlamento vadovės, turint informaciją dėl Seimo narių imuniteto bus galima spręsti, ar grįžti prie visiškai įprasto parlamento darbo.

„Tikslas yra kuo geriau suprasti situaciją, kiek Seimo narių yra saugūs, ir vienas iš nuolat keliamų klausimų, ypatingai iš opozicijos, kada mes grįšime prie visiškai įprasto Seimo darbo, kada nebeliks fizinių barjerų Seimo salėje, galbūt ir balsavimus kitaip galėsime organizuoti. Bet lengviau atsakyti į šį klausimą, kai turime kuo daugiau informacijos apie Seimo narių sveikatos būklę“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Jos anksčiau patektais duomenimis, pasiskiepiję arba pareiškę norą skiepytis yra apie šimtas Seimo narių, kai kuriems jų teko vakcinavimą nuo koronaviruso atidėti dėl encefalito skiepo.

Seimo nariai su ministrais ir valstybės vadovais buvo įtraukti į prioritetinių skiepijimo grupių sąrašą ir buvo vakcinuojami „AstraZeneca“ vakcina, kad paskatintų skiepijimąsi šia visuomenėje prieštaringų vertinimų sulaukusia vakcina.


Rašyti komentarą...
R
Ri Mantas
2021-04-26 11:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
.ilsėkis..gadintojau... .. .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų