Byra Nausėdos komanda: svarstomos įvairios priežastys

Iš pareigų traukiasi prezidentūros kanclerė Algė Budrytė, taip pat – valstybės vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis bei dar du komandos nariai.

Kodėl Gitano Nausėdos komanda byra, apie kokias galimas priežastis nekalbama viešai, kalbėjome su žurnalistu Aurimu Peredniu.

Prezidentūrą vienas po kito palieka svarbūs patarėjai, tokia savotiška trečia atleidimų banga. Daugiausiai svarstoma apie komunikacijos patarėjų atleidimus, bet galbūt pradėkime nuo Prezidentūros kanclerės Algės Budrytės. Kodėl, jūsų manymu, ji traukiasi?

Na, savo šaltinių, blakių Prezidentūroje neturiu, bet mano nuomone, galėjo būti taip, kad tai yra gana artimas prezidentui žmogus, dirbęs kartu SEB banke, bet kartu atėjęs iš privataus verslo į viešą politinę instituciją ir galbūt čia galėjo būti problemos. 

Žinote, kai verslininkai ateina į politiką arba žmonės iš verslo sektoriaus į politiką, jie nori greito rezultato. Ir man atrodo, kad kartais galbūt ta politinė institucija būna per daug sudėtinga valdymo prasme, kai tu versle sugalvojai, padarei.

Galbūt A. Budrytė traukiasi dėl to, kad jai galimai nereikėtų liudyti kokioje nors apklausoje?

Įdomi versija, kad tai galėtų būti atsitraukimas ar galbūt bėgimas nuo kažkokių matomų, viešumoje paskleidžiamų įtarimų. 

Visą pokalbį su žurnalistu A. Peredniu kviečiame žiūrėti vaizdo siužete, esančiame viršuje.


Rašyti komentarą...
J
Jadzė
2021-03-06 08:07:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Gerb.Prezidentas.Ir toliau meskit visus konservatorių ruporas iš savo komandos!!!
Atsakyti
-5

T
Tai
2021-03-06 06:02:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Traukiasi koncervatoriu šnipai. Gal prezidentas suprato kas per žmones.
Atsakyti
-7

V
Vėtra
2021-03-06 22:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra tokių, kurių negalima būtų pakeisti. Geros vietos tuščios nebūna. Labai gerai, kad keičiasi, reiškia, netiko komandai. Būčiau prezidentas, į komandą priimčiau tik sau lojalius, patikimus, patikrintus žmones, kurie už mane stotų mūru, jokių infiltruotų žmonių.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų