• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prokuratūra ketina kreiptis į teismą, prašydama suimti savo kūdikio nužudymu Klaipėdoje įtariamus abu tėvus.

Prokuratūra ketina kreiptis į teismą, prašydama suimti savo kūdikio nužudymu Klaipėdoje įtariamus abu tėvus.

REKLAMA

Prokuratūros atstovė Viktorija Raštutytė BNS sakė, kad kol kas dėl suėmimo termino nėra apsispręsta, posėdis vyks po pietų ketvirtadienį. 

Garažų masyve Klaipėdoje radus kūdikio kūną policija dviem suimtiesiems, kaip manoma, jo tėvams, pareiškė įtarimus dėl nužudymo, BNS trečiadienį patvirtino Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Iš pradžių pareigūnai įvykį kvalifikavo pagal kitą Baudžiamojo kodekso straipsnį  – palikimas be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei, tačiau po apklausų perkvalifikavo į nužudymą.

Trečiadienio rytą skelbta, jog Klaipėdos pareigūnai sulaikė du įtariamuosius – kūdikį galbūt pagimdžiusią 35-erių moterį bei, kaip manoma, 53-ejų jo tėvą.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras buvo sulaikytas antradienio vakarą, o moteris – prieš 6 val. ryto trečiadienį. 

Įtarimai pareikšti abiem įtariamiesiems, tačiau laukiama ekspertizės išvadų, kuri patikslins tėvystę ir kūdikio mirties priežastį.

REKLAMA

Negyvas kūdikis garažų masyve gavus pranešimą buvo aptiktas antradienio vakarą, apie 18 val.

Pirminiais duomenimis, kūdikis galėjo gimti gyvas, jo mirties priežastis tiriama. Jis galėjo būti pagimdytas garažų masyve lauke. Išorinių smurto požymių nepastebėta.

35 metų įtariamoji motina buvo nuvežta į ligoninę, vėliau ji vėl buvo perduota pareigūnams.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas nužudė kitą žmogų, artimą šeimos narį ar giminaitį, baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų