Bilotaitė atsikirto prezidento patarėjai: suvaldytos krizės šlovėje nori pasišildyti ir kitos institucijos

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sukritikavo prezidento Gitano Nausėdos vyriausiosios patarėjos Astos Skaisgirytės pasisakymą dėl to, kaip Vyriausybė valdo migrantų krizę. Ministrę papiktino patarėjos teiginys, kad Vyriausybė ryžtingų veiksmų ėmėsi tik po to, kai buvo sušauktas Valstybės gynimo tarybos posėdis ir įvyko „aiškus pokalbis“ su prezidentu.

„Jeigu pačioje pradžioje matėme, kad sekasi tvarkytis gana prastai, tai maždaug po mėnesio situacija pagerėjo, kai po sušauktos Valstybės gynimo tarybos ir aiškaus prezidento pokalbio su premjere, vidaus reikalų ministre ir kitais ministrais buvo imtasi ryžtingų priemonių“, – „Žinių radijui“ antradienį sakė prezidento vyriausioji patarėja Asta Skaisgirytė.

Savo ruožtu į prezidentūros kritiką A. Bilotaitė atsakė: „Tai tik parodo, kad mūsų Vyriausybė suvaldė šią krizę ir, panašu, kad šioje šlovėje nori, matyt, pasišildyti ir kitos institucijos“.

Taip ji kalbėjo antradienį, atsakydama į parlamentarų klausimus Seime.

Be to, kaip teigė A. Bilotaitė, Vyriausybė nesulaukė „ryžtingų pasiūlymų“ iš prezidentūros.

Į prezidentūros kritiką prezidento patarėjai antradienį sureagavo ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, „Facebook“ rašydama: 

„Bandau prisiminti tą „aiškų pokalbį“. Gal be reikalo tikiuosi, kad kiti politikai, o ypač jų vardu kalbantieji irgi vertina savo nuopelnus su tinkamu saiku. Bet norėčiau vis dar tikėtis“.

Šiuo metu gauti 2604 prieglobsčio prašymai, baigti nagrinėti 570 neteisėtų migrantų prieglobsčio prašymų – prieglobstis nesuteiktas nė vienam. Nuo metų pradžios iš Lietuvos į kilmės šalis sugrąžinta daugiau nei 130 migrantų. 


Rašyti komentarą...
N
Nu
2021-09-14 15:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
"...šioje šlovėje" - metų anekdotas. Bilotaitė jau mano, kad pelnė šlovę savo ministrės kėdėje. Eik prilaikyk gal tu tą vėjo pučiamą sieną ir pagalvok, kiek milijonų išvaistei ir kiek dar išvaistysi.. o ji matai šlovės spinduliuose jau maudosi.
Atsakyti
-3

A
A
2021-09-14 15:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
pipec na jau tikrai tik Bilotaites ir visu valdanciu deka viskas suvaldyta na tikrai jau toliau ner kur juokas pro asaras
Atsakyti
-2

N
Nesutupeta
2021-09-14 15:33:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bilotaite labai protinga toke protinga atrodo kad NUO BULIAUS NUPUOLUS KAPINIŲ ŠMĖKLA ...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų