Benamis įsikūrė šalia Vilniaus centro: aprodė savo „apartamentus“

Kol vieni tik svajoja apie nuosavą būstą arba svarsto galimybę imti banko paskolą, kiti įsikuria beveik prestižinėje Vilniaus vietoje ir, leiskite lengvai šokiruoti, už tokią prabangą nesumoka nė cento.

28

Tik nereikia skubėti piktintis. Vieta – gal ir prestižinė, bet gyvenimo sąlygos toli gražu tenkintų retą žmogų. Tačiau Šnipiškių mikrorajone esančiuose apleistuose garažuose sutiktas 55-erių Volodia gyvenimo sąlygomis nesiskundžia. Nepaisant to, kad prie įėjimo į gyvenamuoju plotu paverstą garažą nuo smarvės stipriai riečia nosį, o aplinka virtusi tikru šiukšlynu...

Volodia nors ir dvejodamas, tačiau galiausiai ne tik sutinka atverti savo „apartamentų“ duris, bet ir atskleidžia įdomių asmeninių gyvenimo detalių. Portalo tv3.lt pašnekovas dėl savo likimo nieko nekaltina, bet tikisi, kad ateityje išbris iš nesėkmių liūno ir ateityje gyvens oriai.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalia Vilniaus centro įsikūrusio benamio „apartamentai“

Į gatvę išvijo supykusi draugė

Volodia apie savo praeitį pasakoja šykščiai. Vyras pabrėžia, kad niekada nebuvo vedęs, tačiau pridūria, jog iš vienos pažinties gimė dukra. „Bet nei antroji pusė, nei dukra dabar su manimi nebendrauja. Moteris su kuria susilaukėme vaiko seniai atsiribojo nuo manęs, o dukra gal kažkiek ir bendrautų, bet pats vengiu jos, kad jai nebūtų priežasties gėdytis tokio tėvo. Kažkada su dukra netyčia susitikome, apsikeitėme „labas, labas, kaip sekasi?“ ir viskas“, - teigė tv3.lt pašnekovas.

Apie tai, kaip liko be pastogės vyras irgi kalba nedaug: „Turėjau butą Pabradėje, bet kurį laiką negalėjau ten gyventi. Kai grįžau, ten kiti benamiai viską buvo išnešę, lentas net atlupę. Teko ieškoti vietos, kur įsikurti. Taip susipažinau su tokia moterimi, pas kurią dar visiškai neseniai gyvenau, kol ji supykusi manęs neišvarė.“

Kodėl pora susipyko, vyras neatskleidė, bet buvo užtikrintas, kad moteris pasiilgs ir sugrįš pati. „Ji dabar lanko savo vaikus Anglijoje. Nepaliko buto raktų, todėl ir persikėliau čia. Kai sugrįš, pasiilgs ir turėtume susitaikyti“, - optimizmu tryško Volodia.

Penki eurai per dieną

Gyvenimo sąlygos būstu paverstame metaliniame garaže (nekreipiant dėmesio į smarvę) tikrai nėra blogos. Volodia turi lovą, krėslą, o dalis drabužių tvarkingai sukabinta ant pakabų. Vyras atskleidžia, kad į „apartamentus“ sugrįžta tik pernakvoti.

REKLAMA

„Jums pasisekė, kad dieną čia mane sutikote. Įprastai ryte anksti išeinu, o namo pareinu vėlai vakare. Esu miesto sanitaras – renku metalą, butelius, kitą tarą. Taip ir pragyvenu. Per dieną pavyksta „uždirbti“ iki penkių eurų. Cigaretėms ir duonai pakankama“, - užtikrino tv3.lt pašnekovas.


Rašyti komentarą...
M
Marko
2016-10-25 17:31:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aisku kai Tu turi darba arba gyveni is tevu kisenes tai Tau gal ir nera bedos gauti 300€ o ka daryti zmogui kai per diena gauna iki 5€? Tai gal cia Tu asilas tada su savo tokiu mastymu?
Atsakyti
0

N
Ne suvirintojas
2016-10-23 12:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu gi neisim dabar visi ir nedirbsim suvirintojais
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų