naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Balsuoti atvyko Gabrielius Landsbergis (Žygimantas Gedvila/ BNS nuotr.)

Rinkimai savivaldoje bus indikatorius artėjantiems Seimo rinkimams, sako Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis. 

11

Rinkimai savivaldoje bus indikatorius artėjantiems Seimo rinkimams, sako Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis. 

REKLAMA

„Manau, kad svarbus indikatorius yra savivaldybių tarybų nariai, šiaip bendras įvertinimas, šiokia tokia indikacija gali būti ir ateinantiems Seimo rinkimuose“, – žurnalistams dalyvaudamas išankstiniame balsavime antradienį Lukiškių aikštėje sakė G. Landsbergis.

Anot jo, konservatoriai tikisi didesnio palaikymo didmiesčiuose ir kai kuriose kitose savivaldybėse, kur anksčiau už šią partiją balsuodavo daugiau rinkėjų.

„Bet vėlgi, situacija stipriai skiriasi. Mano vertinimu, mūsų didysis palaikymas, bent jau paskutiniai rinkimai tą rodė, ateina iš didžiųjų miestų. Ir didelė dalis mūsų kampanijos skirta būtent tam, bet lygiai taip pat ir nepamirštant visų kitų savivaldybių, kuriose istoriškai turėjome sėkmę. Dabar siekiame situaciją pakeisti“, – sakė G. Landsbergis.

REKLAMA

Kartu jis tvirtino nematantis, kad tyrimas dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo, kuriame įtarimai pareikšti buvusiam TS-LKD frakcijos Seime nariui Kristijonui Bartoševičiui ir vėliau kilusi kritika dėl galimo informacijos nutekinimo paveiktų rinkėjų nuomones.

REKLAMA

„Nematome to apklausose ir nuomonėse“, – sakė TS-LKD vadovas.

Konservatoriai į merus Vilniuje kelia vicemero Valdo Benkunsko kandidatūrą, už jį G. Landsbergis patvirtino ir balsavęs.

Antradienį prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose, jis bus organizuojamas iki ketvirtadienio, nuo 7 val. iki 20 valandos. Balsuoti iš anksto rinkėjai gali bet kurioje šalies savivaldybėje.

Pagrindinis balsavimas rinkimų apylinkėse  vyks sekmadienį.

Norite, kad fanatiški konservatorių rinkėjai vėl nulemtų rinkimų baigtį ir TS-LKD vėl visur dominuotų? Ne? Tai jau žinote, ką turite daryti šį sekmadienį.
Jei nerandate norimos geros partijos, visuomet galima ir reikia balsuoti už mažiausią blogybę, nes kitu atveju rizikuojate gauti didesnę blogybę.
Vagis už vagį, toks konserų šukis
psichiatrus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų